به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۵۸
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ساعت ۱۲:۵۴
کد مطلب : ۱۶۵۳۳۲
قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2019

گروه‌های دشوار پرسپولیس و استقلال در آسیا

گروه ورزشي: مراسم قرعه کشی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2019 امروز (پنجشنبه) در 8 گروه 4 تیمی در دو منطقه غرب و شرق آسیا برگزار شد و 4 تیم ایرانی حاضر در این رقابت‌ها به مصاف حریفانشان خواهند رفت.
گروه‌های دشوار پرسپولیس و استقلال در آسیا
با توجه به سهمیه 2+2 کشورمان تیم های استقلال و پرسپولیس در این قرعه کشی حاضر خواهند شد تا رقبای خود را بشناسند. پیش از این حضور سایپا و ذوب آهن دیگر نمایندگان ایران در مرحله پلی آف مشخص شده بود. بر اساس جدول منتشر شده ذوب آهن ابتدا باید در مرحله مقدماتی پلی آف در روز سه شنبه 12 فوریه به مصاف تیم برنده دیدار الکویت کویت و الوحدت اردن برود و در صورت پیروزی مقابل الغرافه که از حضور مهدی طارمی و وسلی اسنایدر سود می‌برد، حاضر شود. تاریخ این دیدار 19 فوریه در قطر خواهد بود. سایپا هم طبق اعلام جدول ابتدا باید با مینروا پنجاب هند در تهران مصاف دهد و در صورت پیروزی میهمان الریان قطر خواهد بود. دیدار سایپا با الریان هم در تاریخ 19 فوریه 2019 خواهد بود.
گروه بندی منطقه غرب آسیا به شرح زیر است:
A: الوصل امارات - برنده پلی آف الوحدات اردن و الکویت کویت با برنده پلی ‌آف ذوب ‌آهن و الغرافه قطر - الزورا عراق - برنده پلی آف (النصر)عربستان با نماینده ازبکستان
B: الوحده امارات - الاتحاد عربستان - لکوموتیو ازبکستان - برنده پلی ‌آف سایپا و (الریان) قطر با (مینروا)هند
C: العین امارات - الهلال عربستان - استقلال تهران - الدحیل قطر
D: الاهلی عربستان - السد قطر - برنده پلی آف امارات و پلی آف ازبکستان و عراق - پرسپولیس

نکته جالب این است که پرسپولیس در لیگ قهرمانان باز هم با السد قطر برخورد دارد و سرنوشت آنها بهم گره خورد.