کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نقدی: آمریکا برای‌ مذاکره التماس‌ می‌کند

4 مهر 1392 ساعت 14:08

گروه سياسي: رئیس سازمان بسیج مستضعفین، گفت: آمریکایی‌ها حتی با وضع تحریم‌های یک جانبه علیه ایران باز برای مذاکره با ایران التماس می‌کنند و این ذلت آمریکا در مقابل ملت ایران به خاطر عظمت و بزرگی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است.


محمدرضا نقدی در یادواره هفتصد شهید منطقه 13 تهران، گفت: افتخار دفاع مقدس برای ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است‌که با تکیه بر اعتقادات و با پیروی از ولایت، ایستادگی کرده و پیروز شدند. وی با اشاره به امکانات فراوان ابرقدرت‌های شرق و غرب که در اختیار صدام گذاشته بودند، تصریح کرد: در جنگ تحمیلی علیه ایران هیچ یک از قدرت‌های شیطانی و اذناب منطقه‌ای آن‌ها غایب نبودند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین حمایت همه جانبه اروپا و آمریکا از صدام در جنگ علیه ایران را یادآور شده و افزود: آنگاه که برای جنگ‌های نامنظم در داخل خاک عراق می‌جنگیدیم، آذوقه و مواد غذایی نیرو‌ها توسط نفوذی‌ها از داخل عراق تهیه می‌شد‌ که شاهد آمریکایی بودن تمامی اجناس حتی خوراکی‌‌هایشان در داخل عراق بودیم که از مرز ترکیه وارد می‌شد و دیگر اینکه حتی خلبانان هواپیماهای فرانسوی در ارتش عراق نیز فرانسوی بودند که تحت اجاره صدام پرواز می‌کردند.

سردار نقدی با بیان اینکه ملت ایران برای همیشه به دفاع مقدس افتخار می‌کند، اظهار داشت: آمریکایی‌ها حتی با وضع تحریم‌های یک جانبه علیه ایران باز برای مذاکره با ایران التماس می‌کنند و این ذلت آمریکا در مقابل ملت ایران به خاطر عظمت و بزرگی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است.

وی به سخنان رییس جمهور امریکا در مجمع عمومی سازمان ملل اشاره و تاکید‌ کرد: آمریکا می‌گوید دوست ندارد در‌ کشور‌ها مداخله نظامی کند بلکه مجبور است و اگر مداخله نکند اوضاع چنان می‌شود در حالی که اگر در امور کشور‌ها دخالت نکند، شاهد جنایت، کشتار، بمب گذاری و اشغال در فلسطین، عراق، افغانستان، پاکستان، سوریه و... نخواهیم بود. جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در ادامه تصریح‌کرد: امروز صلابت شهدا وحشت در دل دشمن انداخته است و با اینکه رئیس جمهور آمریکا از گزینه‌های روی میز و زیر میز سخن می‌گوید، 17 هزار میلیارد دلار بدهی در کشورش، توانی برای جنگ ندارد.


کد مطلب: 16943

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/16943/نقدی-آمریکا-برای-مذاکره-التماس-می-کند

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir