به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب : ۱۷۰۵۶۳
نماینده مردم مشهد در مجلس‌: مسئولان پدیده کوتاهی کنند، ورود می‌کنیم

انتقال باشگاه پدیده به زودی نهایی می‌شود

گروه ورزشی: نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: پدیده مادر موظف شده‌ در راستای واگذاری تیم، همکاری کند و اگر احساس کنیم خللی در این ماجرا ایجاد می‌کنند، ورود می‌کنیم.
انتقال باشگاه پدیده به زودی نهایی می‌شود
نصرالله پژمانفردر خصوص آخرین وضعیت انتقال باشگاه پدیده خراسان به مجموعه شهرخودرو اظهار کرد: موضوع تیم پدیده برای ما یکی از مهمترین مسائل در این روزهاست و معتقدیم برای آرامش این تیم باید تمامی افراد تلاش کنند. ابدا نباید شرایط به سمت و سویی برود که تیم وارد حواشی شود و مشکلاتش پابرجا باقی بماند.وی افزود: پدیده در نیم‌فصل اول عالی نتیجه گرفته و امیدواریم در نیم‌فصل دوم هم این نتایج خوب ادامه یابد تا باشگاه پدیده در ادامه راه هم مایه افتخار فوتبال خراسان باشد.نماینده مردم مشهد در مجلس‌ تصریح کرد: به نوبه خودم باید از بازیکنان و کادرفنی تیم پدیده تشکر کنم، آنها علیرغم همه مشکلات ریز و درشتی که وجود داشت، کار را به بهترین شکل جلو بردند و اجازه ندادند این مسائل در جایگاه تیم، تاثیر منفی بگذارد. پژمانفر گفت: در هفته‌های گذشته صحبت‌هایی در خصوص جابجایی صورت گرفت و دوستانی که امروز به عنوان پشتوانه باشگاه، معرفی شده‌اند، در تلاش هستند تا مشکلات تیم را به تدریج حل کنند. وی در رابطه با زمان نهایی شدن این انتقال تصریح کرد: امیدواریم با سرعت این کار انجام شود. مراحل اداری آن در حال انجام است و به زودی اخبار شیرینی در خصوص فوتبال استان و باشگاه پدیده می‌شنویم. جای نگرانی نیست و افق بسیار روشنی را در مقابل این تیم می‌بینم. امیدوارم در روزهای آتی اتفاقات میمون و مبارکی برای پدیده رقم بخورد.

نماینده مردم مشهد در خصوص شایعاتی مبنی بر برخی سنگ‌اندازی‌ها توسط شرکت پدیده مادر در خصوص نهایی شدن انتقال باشگاه به مجموعه شهرخودرو شنیده می‌شود، ایخاطرنشان کرد: در فرصتی مناسب در خصوص کارنامه عملکرد افرادی که به عنوان اعضای هیات‌مدیره در پدیده مادر فعالیت کردند صحبت خواهم‌کرد. برخی باید نسبت به ضعف و اشکالاتی که داشتند و ضرر و زیان‌هایی که به ساختار پدیده وارد کردند، توضیح دهند.وی افزود: اما در خصوص انتقال باشگاه پدیده به شهرخودرو باید بگویم که از نظر قانونی نیز زمان حضور آقایان گذشته و اختیاراتی هم ندارند و حق نگه داشتن تیم را هم ندارند، زیرا بر اساس دستوری که به آنها داده شده موظف هستند تیم را واگذار نمایند. مقاومت‌ها موجب بدنامی‌شان می‌شود و هواداران را هم نگران و ناامید می‌کند.

پژمانفر تاکید کرد: بهتر است تسویه‌حساب‌های شخصی‌شان در مورد تیم را به مکان و زمانی دیگر موکول کنند زیرا اگر کوتاهی صورت گیرد، قطعا ورود خواهیم‌کرد و اجازه نمی‌دهیم نگرانی‌ای در تیم و در میان خیل عظیم علاقه‌مندان به پدیده به وجود آید.وی در پایان خاطرنشان کرد: آقایان اگر واقعا به دنبال تیمداری بودند، باید می‌ایستادند و کار را انجام می‌دادند. نمی‌شود هم تیم را واگذار نکرد و هم هزینه‌ای برای تیمداری در نظر نگرفت. اگر هم نمی‌خواهند تیمداری کنند، تیم را واگذار کنند. این ماجرا شخصی نیست که فردی فکر کند هر کاری دلش بخواهد می‌تواند با نماینده فوتبال مشهد و استان خراسان رضوی کند.
مرجع : ایسنا
برچسب ها: پدیده مشهد