به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ساعت ۲۲:۴۵
کد مطلب : ۱۷۲۰۹۱
پلی‌آف لیگ قهرمانان فوتبال آسیا؛

ذوب‌‌آهن و سایپا به مرحله پلی‌آف صعود کردند

گروه ورزشی: تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و سایپا با پیروزی مقابل الکویت کویت و پنجاب هند به مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.
ذوب‌‌آهن و سایپا به مرحله پلی‌آف صعود کردند
تیم فوتبال ذوب آهن ایران از ساعت ۱۹ امروز سه شنبه در مرحله دوم مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الکویت کویت رفت که این مسابقه در نهایت در وقت‌ اضافه و در دقیقه ۱۱۰ با نتیجه یک بر صفر به سود ذوب آهن به پایان رسید. در این مسابقه اوسا گونا برای تیم ذوب آهن گلزنی کرد. تیم ذوب آهن ایران با این برد به مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا راه یافت و باید هفته آینده به مصاف تیم الغرافه قطر برود. برنده این مسابقه راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا می شود.

سایپا با غلبه بر پنجاب هند صعود کرد
تیم فوتبال سایپا هم موفق شد با غلبه بر پنجاب هندوستان به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. تیم فوتبال سایپا امروز سه شنبه در مرحله دوم مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف پنجاب هندوستان رفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی برسد. آرش رضاوند (۸ - پنالتی و ۸۱ )،  آرمان رمضانی (۲۴) و ساموئل سارفو (۷۳) برای سایپا در این بازی گلزنی کردند تا زمینه ساز صعود نماینده ایران به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شوند. سایپا در نیمه اول دو گل به ثمر رساند تا با برتری به رختکن برود. در نیمه دوم هم نماینده ایران موفق شد دو گل دیگر وارد دروازه حریف کند. علی پروین اسطوره فوتبال ایران که ارتباط دوستانه ای با رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا دارد با حضور در ورزشگاه این مسابقه را از نزدیک تماشا کرد و شاهد صعود شاگردان علی دایی بود. سایپا با این برد به مرحله پلی آف رسید و سه شنبه هفته آینده باید در قطر به مصاف تیم الریان برود. سایپا برای رسیدن به مرحله گروهی باید تیم الریان را از پیش رو بردارد.