به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب : ۱۷۲۲۲۹
بیرانوند:

هیچ‌کس نمی‌تواند پرسپولیس را زمین بزند

گروه ورزشی: علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم‌ها یاد گرفته‌اند قبل از بازی‌ها بیانیه بدهند و من با این نوع بیانیه‌ها چه از طرف پرسپولیس و چه تیم‌های دیگر مخالفم.
هیچ‌کس نمی‌تواند پرسپولیس را زمین بزند
 علیرضا بیرانوند پس از برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در هفته هجدهم لیگ برتر، در خصوص اینکه داوری‌ها و برگزاری بازی‌های پرسپولیس هر سه روز یک بار به ضرر تیم‌شان شده است، گفت: این‌طور نیست. هیچ‌کس نمی‌تواند پرسپولیس را زمین بزند. می‌دانستیم امروز بازی سختی داریم. در رختکن دیدیم که داور پنالتی صددرصد روی علی علیپور را نگرفت.خطای روی شجاع خلیل‌زاده واقعاً خطا بود و به قول عادل فردوسی‌پور، اگر موقعیت استقلال خوزستان گل می‌شد، داور تحت فشار هواداران پرسپولیس قرار می‌گرفت. این مسائل باعث می‌شود بازیکنان استرس گرفته و روحیه‌شان را از دست بدهند. ما در نیمه اول تمرکز نداشتیم و ترس این را داشتیم که در نیمه دوم گل نزنیم. اگر گل نمی‌زدیم، شرایط سخت می‌شد.وی در مورد اینکه در برخی صحنه‌ها مانع درگیری بازیکنان تیمش شد، تصریح کرد: تیم حریف آمده بود تمرکز بچه‌های ما را به‌هم بزند. به بازیکنان خودمان گفتم که اگر تمرکز‌مان را از دست بدهیم، تا صبح به این تیم گل نمی‌زنیم. به هم‌تیمی‌هایم گفتم باید آرام باشیم و وارد دعواها نشویم.

اگر وارد دعواها شویم، چهار پنج دقیقه از زمان گرفته می‌شود. این حرف‌ها را به خصوص به شجاع خلیل‌زاده زدم که واقعاً عصبی شده بود. متأسفانه بازی از دست داور در رفته بود. این داور اتفاقات بازی با فولاد خوزستان را دیده بود و می‌خواست طور دیگری سوت بزند، اما بازی از دستش در رفت. اگر موقعیت استقلال خوزستان پس از خطا روی خلیل‌زاده گل می‌شد، سخت می‌توانستیم به بازی برگردیم.دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات کریم بوستانی، سرمربی استقلال که گفته بود تیمش می‌توانست برنده بازی شود، خاطرنشان کرد: ما امروز واقعاً موقعت آنچنانی نداشتیم. دروازه‌بان حریف «سیو» درست و حسابی نداشت و تنها از دو موقعیت‌مان به خوبی استفاده کردیم و گل زدیم. امروز تمرکز لازم را نداشتیم و بازی که برانکو خواسته بود را، انجام ندادیم.

وی گفت: برانکو گفته بود صبر و حوصله داشته باشیم، اما مقابل هواداران‌مان نمی‌توانستیم حوصله به خرج دهیم و قصد داشتیم آنها را خوشحال کنیم.بیرانوند در رابطه با بیانیه‌هایی که تیم‌های مختلف قبل از بازی می‌دهند، گفت: اتفاقی است که افتاده و تیم‌ها برای اینکه طور دیگری نتیجه بگیرند، بیانیه می‌دهند تا اگر باختند توجیهی داشته و اگر بردند کمکی با این بیانیه‌ها کرده باشند. همه یاد گرفته‌اند که بیانیه ریز بدهند و نمی‌دانم دلیلش چیست. بهتر است فدراسیون به این موضوع وارد شود. متأسفانه قبل از بازی، تیم‌های مدعی هم بیانیه می‌دهند. من با بیانیه دادن چه از طرف پرسپولیس و چه دیگر تیم‌ها مخالفم.
مرجع : تسنیم
برچسب ها: بیرانوند