به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ ساعت ۱۶:۴۷
کد مطلب : ۱۸۴۰۳۱

مهاجم خارجی پرسپولیس فردا به ایران می‌آید

گروه ورزشی: گابریل کالدرون مدتی است که از مسئولان باشگاه خواسته است که هرچه سریعتر با مهاجم خارجی مدنظر او قرارداد ببندند و شاید این اتفاق ظرف 24 آینده رخ دهد.
مادیبو مایگا مهاجم اهل کشور مالی
مادیبو مایگا مهاجم اهل کشور مالی
به گزارش "ورزش سه" پرسپولیس بعد از پایان رقابت های فصل گذشته ، به دنبال جذب یک مهاجم نوک متخصص و گلزن بوده است اما تا الان هنوز این اتفاق رخ نداده است. نکته جالب اینجا است که در لیست برانکوایوانکوویچ که اصولا علاقه ای به تغییرات و خریدهای متعدد نداشت نیز نام یک مهاجم طراز اول دیده می شد. اولین گزینه برانکو و پرسپولیسی ها مهدی طارمی بود که به پرتغال رفت اما از زمانی که گابریل کالدرون آرژانتینی نیز هدایت پرسپولیس را به عهده گرفت فقط در یک پست برای جذب بازیکن اعلام نیاز کرد و آن مهاجم نوک بود. با این وجود پرسپولیسی ها تا این لحظه نتوانسته اند مهاجم مدنظر کادرفنی تیمشان را جذب کنند هرچند گفته می شد یکی از گزینه های مدنظر باشگاه، به احتمال زیاد ظرف 24 ساعت آینده به تهران خواهد آمد. در این هفته های اخیر گزینه های مختلفی از سوی باشگاه پرسپولیس و رسانه های مختلف مطرح شده اند از هاسکیچ بوسنیایی تا مهاجمان برزیلی و آرژانتینی که هیچکدام از آن ها در نهایت جذب نشدند و حالا خبر می رسد که گزینه نهایی این باشگاه  مادیبو مایگا مهاجم اهل کشور مالی است. شنیده شده که این مهاجم فردا به تهران می آید تا مذاکرات نهایی و در صورت توافق تست های مورد نظر باشگاه را پشت سر بگذارد.
 مادیبو مایگا
نکته ای که درباره پرسپولیس در این فصل قابل توجه است اینکه ، آنها هرچقدر در خط میانی و خط دفاعی با ترافیک مواجه هستند در خط حمله کمبودهایی دارند. در حالی که علی علیپور سرشناس ترین مهاجم پرسپولیسی ها است کالدرون در هفته اخیر مهدی شریفی و سعید کریمی را نیز از خط تهاجمی لیست تیم کنار گذاشت و سپس در مصاحبه ای که انجام داد خیلی جدی اعلام کرد که انتظار دارد تا مهاجم مدنظرش تا 48 ساعت آینده به تهران برسد. البته که گزینه های مدنظر او و پرسپولیسی ها همانطور که گفته شد یک به یک پریدند تا در نهایت این مهاجم آفریقایی تبدیل به نزدیکترین گزینه برای حضور در خط حمله این تیم باشد. نکته ای که می توان به آن باردیگر اشاره کرد حساسیت و اصراری است که کالدرون از همان روز اول در جذب مهاجم داشته است. او به هیچ وجه درباره پست های دیگر پرسپولیس برای جذب بازیکن درخواست نداد اما از روزی که تمرینات این تیم را زیرنظر گرفت تا امروز کماکان مصرانه خواهان حضور یک مهاجم است تا تیمش را برای رقابت های فصل بعد آماده کند.
 
 

  •