به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۸:۴۳
 
۳
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ساعت ۰۰:۴۲
کد مطلب : ۱۸۴۴۲

آتش‌سوزي در پارک ملی گلستان ادامه دارد

گروه جامعه: بخشی از پارک ملی گلستان در حوزه استان خرسان شمالی دچار حریق شد.
آتش‌سوزي در پارک ملی گلستان ادامه دارد
قاسم سمیعی مدیرکل مدیریت بحران گلستان در گفتگو با مهر با تایید خبر آتش سوزی گفت: این حریق از بعد از ظهر شنبه آغاز شد و همچنان ادامه دارد. وی محدوده حریق روی داده را در منطقه دشت بعد از تونل اعلام کرد و گفت: تلاش برای اطفای این حریق ادامه دارد. وی اظهار داشت: محدوده حریق از نظر سرزمینی در محدوده استان خراسان شمالی است ولی پارک ملی تحت مدیریت استان گلستان است.

سمیعی تصریح کرد: نیروهای امدادی برای اطفای حریق از زمان بروز آتش سوزی اعزام شده اند و هم اکنون در منطقه حضور دارند. احمد دباغیان مسئول روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان نیز گفت:محیط بانان و نیروهای امدادی استان برای اطفای حریق به منطقه اعزام شده اند. وی با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر کاهش دمای استان از روز یکشنبه پیش بینی کرد که این آتش سوزی امشب اطفا شود. پارک ملی گلستان به عنوان ذخیره گاه زیست کره ثبت شده است.

۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۰۱:۰۱
بازه اتش سوزی در استان گلستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا مشکوکه؟؟؟!! (149731)
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۰۱:۱۳
نه دوست عزیز ما هم یاد گرفتیم به همه چی شک کنیم مشکوک چیه .میرن جنگل تفریح میکنن با قطع درختها آتیش روشن میکنن زورشون میاد خاموش کنن میشه آتیش سوزی من تو جنگلهای شمال بارها دیدم تو رو خدا به طبیعت مظلوم و بی زبون رحم کنیم .
( (149736)
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۰۲:۳۶
واقعا آدم چی بگه؟ (149767)
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۰۸:۱۱
به مسئولین توصیه میکنم کلا" این جنگلا رو نابود کنن که هی باعث زحمتشون نشه!!!یه روز آتش سوزی یه روز سیل .دیگه واقعا" این طبیعت شورشو درآورده!!!!!! (149812)
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۰۹:۳۴
اگه نخوام به بانی آتیش سوزی لعنت بفرستم ، چی بگم؟ بگم خدا هدایتش کنه؟ بگم چی؟
دریغ است ایران که ویران شود ....حیفففففففففف (149847)
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۱۰:۴۴
احتمالا قصد برج سازی دارند. البته با مساعدت برخی مسئولان (149912)