به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ساعت ۱۷:۴۶
کد مطلب : ۱۸۸۱۳۳

پیش‌بینیِ دامادنجفی اززمان آزادی شهردار سابق

گروه جامعه: علیرضا ببری، داماد محمدعلی نجفی گفت: از طریق فضای مجازی متوجه حکم نقض دیوان شدیم و امیدوارم طی هفته پیشرو آقای نجفی آزاد شود.
پیش‌بینیِ دامادنجفی اززمان آزادی شهردار سابق
ساعتی پیش خبر نقض حکم محمدعلی نجفی از سوی دیوانعالی کشور در شبکه های مجازی منتشر شد به این ترتیب با اعلام نقص تحقیقات در پرونده، حکم صادر شده از سوی شعبه نهم دادگاه کیفری استان به تائید دیوانعالی کشور نرسید.علیرضا ببری، داماد محمد علی نجفی در این رابطه گفت: جزئیاتی از نقض رای دیوان ندارم و در کانال های تلگرامی آن را مطالعه کردم و وکیل ما پیگیر ماجرا است.او در رابطه با آزادی شهردار اسبق تهران افزود: آقای نجفی در حال حاضر اضافی در زندان است. تا کنون صحبتی در رابطه با آزادی او نشده است.ببری در خصوص زمان آزادی محمدعلی نجفی اظهار کرد: پیش بینی من این است و احساس می کنم به احتمال خیلی زیاد طی هفته ای که در پیش است آزاد خواهد شد. امیدوارم مشکلی نباشد و آقای نجفی به زودی آزاد شود.

داماد نجفی در پایان گفت: خبر نقض را شنیده ایم و ظرف امروز و فردا حکم به دست وکیل می رسد و جزئیاتش را اعلام می کنیم.گفتنی است بر اساس برخی اخبار تائید نشده، شعبه ۴۱ دیوانعالی کشور حکم پرونده محمدعلی نجفی به اتهام قتل همسرش میترااستاد را نقض و اعلام کرد تحقیقات در پرونده ناقص است و باید نظر کارشناسی درباره نحوه شلیک گلوله‌ها اخذ شود.
مرجع : برنا
برچسب ها: محمدعلی نجفی