به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۳:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب : ۱۸۸۴۹۷

پایان‌«بازی تاج و تخت»از ابتدامشخص بود؟

گروه فرهنگ و هنر: با وجود آن که ماهها از پایان سریال بازی تاج و تخت می گذرد اطلاعات پیرامون این سریال، اسپین اف سریال، بازیگران و جوایز این سریال ادامه دارد. درواقع بازی تاج و تحت یکی از پر حاشیه ترین سریال سالهای اخیر است.
پایان‌«بازی تاج و تخت»از ابتدامشخص بود؟
بازیگر نقش ملیساندر در این سریال معتقد است نحوه پایان یافتن سریال می توانست بسیار کلیشه ای یا ضعیف باشد و این شیوه پایان بندی را قوی ارزیابی می کند.در گفتگو با هالیوود ریپورتر ،کاریس ون هوتن گفت که حتی بین تیم سازنده، حدس و گمان درباره احتمال پادشاهی جان اسنو زیاد بود و خود بازیگران نیز از دیدن این پایان بندی شوکه شده اند. وی گفت: "من فقط از این واقعیت که کل تاج و تخت تخریب شده بود شگفت زده نشدم، بلکه این پایان بندی را دوست داشتم. من از این که وقتی بین دوستانم بودم همه به پایان سریال و انتخاب پادشاه جدید فکر می کردند هیجان زده بودم . پایان بندی سریال درست بود چون مشخص می کرد هوش بر هر چیز دیگر اولویت دارد."

مدتی پیش ون هوتن در مصاحبه ای اشاراتی به زنده شدن جان اسنو در فصل ششم کرده بود که به این حالت تعبیر شد که وی مخالف این ماجرا بوده است. اما او در مصاحبه جدید می گوید: "صحبت های من به اشتباه تعبیر شد. روز سختی بود و من منظورم را اشتباه رساندم. به نظر من بازگشت جان اسنو به داستان درست بود چون مخاطبان زیادی را درگیر خود کرد."ون هوتن درباره بداهه گویی یا آزادی عمل در بازی تاج و تخت می گوید: " گاهی بداهه هایی اندک در نقشم داشتم اما سرنوشت ملیساندر از ابتدا تا انتها برای من روشن بود و می دانستم قرار است چگونه بمیرم اما نمی دانستم چه زمانی."
مرجع : ایسنا