به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ ساعت ۰۹:۳۶
کد مطلب : ۱۸۹۱۱۹
سپهر حیدری:

پرسپولیس وارد کورس قهرمانی می‌شود

گروه ورزشی: پیشکسوت تیم پرسپولیس با وجود اینکه تیمش مقابل شهر خودرو شکست خورده، معتقد است شرایط سرخ‌پوشان پایتخت خوب است.
پرسپولیس وارد کورس قهرمانی می‌شود
سپهر حیدری درباره باخت یک بر صفر پرسپولیس مقابل تیم شهر خودرو در هفته ششم لیگ‌برتر، اظهار کرد: فکر می‌کنم پرسپولیس نسبت به بازی‌های قبل عملکرد بهتری داشت. کالدرون با ترکیب ۱-۳-۲-۴ تیم را روانه میدان کرد و با دو هافبک دفاعی مقابل هافبک‌های خوب تیم شهر خودرو شرایط خوبی داشت. سرعت انتقال دفاع به حمله پرسپولیس در این بازی عالی بود که گویای روند خوب تیم بود.  پرسپولیس با این بازی نشان داد که آماده بازگشت به کورس قهرمانی است.او افزود: کالدرون برای این بازی و این ترکیب نفرات خوبی را هم انتخاب کرده بود که نشان دهند آشنایی بیشتر او با تیم بود. به نظرم او با نفرات تیم بیشتر آشنا شده و عملکرد امروز پرسپولیس امیدوار کننده بود. به جز یکی دو صحنه که بازیکنان در جایگیری تمرکز خود را از دست دادند، بقیه لحظات بازی پرسپولیس خوب بازی کرد و به هیچ عنوان مستحق این باخت نبود، مساوی کردن و کسب یک امتیاز می‌توانست عادلانه باشد.

مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره این موضوع که شاگردان کالدرون تا کنون سه بازی خود مقابل تیم‌های مدعی سپاهان، تراکتورسازی و شهر خودرو را واگذار کرده‌اند، اظهار کرد: از نظر من این موضوع نمی‌تواند ملاک خوبی برای سنجش پرسپولیس باشد. بازی امروز نشان داد که این تیم به زودی وارد کورس قهرمانی می‌شود و انصافا عملکرد پرسپولیس بی‌نقص بود، تنها در یک صحنه تمرکز بازیکنان هنگام ضربه ایستگاهی به هم ریخت و نتیجه بازی برگشت. تا کنون هیچ تیمی نتوانسته بود شهر خودرو را که در این سه سال اخیر تیم قابل احترام و قدرتمندی است اینگونه تحت فشار قرار دهد. پرسپولیس آماده است و به زودی نتایج خوبی می‌گیرد.

او در مورد تاثیر نبود سید جلال حسینی در خط دفاع پرسپولیس نیز اظهار کرد: همانطور که می‌دانید سید جلال رهبر تیم پرسپولیس است. او در کنار کیفیت بالایی که دارد، ضمن عملکرد خوب در خط دفاع نظم خوبی را هم به بازی تیم می‌دهد. امیدوارم او به زودی شرایط ایده‌آل برای حضور در ترکیب را پیدا کرده و برای ما بازی کند، اگر می‌بریم باهم برده‌ایم و اگر ببازیم باهم باخته‌ایم.حیدری در پایان گفت: تنها کاری که هواداران در این شرایط باید انجام دهند، حمایت تمام قد از کالدرون و بازیکنان تیم است. او به تازگی تیم را در اختیار گرفته و مطمئن باشید که پرسپولیس به زودی روند خوب خود را پیش می‌گیرد. بازی امروز پرسپولیس بی‌نقص بود و روی یک بدشانسی باختیم.
مرجع : ایسنا
برچسب ها: پرسپولیس