به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ساعت ۱۹:۵۶
کد مطلب : ۱۸۹۸۷۲
خلیلی:

برای موفقیت با کالدرون باید صبور باشیم

گروه ورزشی: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه این تیم، همچنان شانس اول کسب عنوان قهرمانی است، گفت: اگر کمی صبور باشیم با «گابریل کالدرون» هم موفق خواهیم شد چرا که او مربی کاربلدی است.
برای موفقیت با کالدرون باید صبور باشیم
«محسن خلیلی» مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: بعد از تعطیلات پنج روزه لیگ، تمرینات را آغاز کرده‌ایم و همه بازیکنان به طور مرتب در تمرینات حاضر هستند. تنها سیامک نعمتی و شجاع خلیل‌زاده مصدوم هستند که کادر پزشکی نهایت تلاشش را به کار گرفته تا این بازیکنان را به آمادگی کامل برساند. تمرینات را طبق برنامه پیش می‌بریم و یک بازی تدارکاتی را هم روز سه‌شنبه در برنامه داریم تا بازیکنان از شرایط مسابقه دور نمانند.وی در مورد آخرین وضعیت شجاع خلیل‌زاده و سیامک نعمتی افزود: کالدرون روی آمادگی همه بازیکنانش تاکید دارد. خلیل‌زاده و نعمتی از بازیکنان مصدوم ما هستند و با توجه به این موضوع در تلاش هستند تا با آمادگی کامل به میادین بازگردند. کادر پزشکی هم در تلاش است تا این بازیکنان با بهترین شرایط به تمرینات تیمی بازگردند.مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار پیش روی سرخپوشان با پیکان در هفته هفتم لیگ برتر خاطرنشان کرد: کالدرون برنامه خوبی را برای این دیدار تدارک دیده تا با آمادگی کامل به لیگ بازگردیم. دوست داشتیم که دیدار تدارکاتی روز سه‌شنبه پرسپولیس در حضور هواداران‌مان برگزار شود که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

خلیلی اضافه کرد: اگر قرار باشد که قوانین سفت و سخت اجرا شود، این اتفاق خوبی است و ما هم از آن استقبال می‌کنیم اما متاسفانه وسواس در اجرای این شرایط فقط برای پرسپولیس است. نمی‌دانم که چرا فقط روی پرسپولیس تمرکز کرده‌اند و این قوانین را فقط برای ما به اجرا در می‌آورند.وی در مورد انتقاداتی که علیه جونیور براندائو مهاجم برزیلی مطرح می‌شود و همچنین شایعاتی که مبنی بر کنار گذاشتن وی به گوش می‌رسد، اضافه کرد: جونیور یک بازیکن خارجی است که نیاز به زمان دارد و باید از او حمایت شود. از طرفی نه تنها جونیور بلکه همه بازیکنان تا زمانی که تحت قرارداد با باشگاه هستند، سرمایه‌های پرسپولیس محسوب می‌شوند و باید از آنان حمایت کنیم. صحبت از کنار گذاشتن هیچ بازیکنی مطرح نیست و جونیور هم در تمرینات عملکرد خوبی دارد و تلاش می‌کند هر چه زودتر به آمادگی کامل برسد.وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نباید تمرکز بازیکنان را بر هم زد. تمرکز همه نفرات روی تمرینات است تا با آمادگی کامل، تیم با قدرت به لیگ بازگردد.مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در مورد انتقادات علیه کالدرون گفت: همه باید از کالدرون حمایت کنند چرا که او مربی خوب و کاربلدی است که کارنامه او هم چنین موضوعی را ثابت می‌کند. از نظر من مقایسه او با مربیان دیگر درست نیست. کار خیلی سخت است اما به آینده امیدواریم. باید همه صبور باشیم زیرا می‌توان روزهای خوب پرسپولیس را با کالدرون تجربه کند.
 
مرجع : ایرنا
برچسب ها: پرسپولیس