OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> محکومیت ۵۰۰ هزار یورویی در انتظار سرخ‌ها! - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۹:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ ساعت ۱۰:۲۵
کد مطلب : ۱۹۰۹۷۰

محکومیت ۵۰۰ هزار یورویی در انتظار سرخ‌ها!

گروه ورزشی: شکایت ماریو بودیمیر، مهاجم کروات پرسپولیس که در پایان فصل گذشته بدون دریافت پول این باشگاه را ترک کرد، بعد از رسیدن به دست واحد حقوقی فیفا به باشگاه پرسپولیس ارجاع شد.
محکومیت ۵۰۰ هزار یورویی در انتظار سرخ‌ها!
شکایت ماریو بودیمیر، مهاجم کروات پرسپولیس که در پایان فصل گذشته بدون دریافت پول این باشگاه را ترک کرد، طبق خبری که «فرهیختگان» کسب کرده، بعد از رسیدن به دست واحد حقوقی فیفا به باشگاه پرسپولیس ارجاع شد. بعد از شکایت برانکو و دستیارانش از باشگاه پرسپولیس این انتظار می‌رفت که شکایت بودیمیر هم مطرح شود.مهاجمی که گل قهرمانی این تیم را به ثمر رسانده بود وقتی با بی‌مهری مدیریت وقت پرسپولیس مواجه شد این تیم را ترک کرد و حالا از این تیم شکایت کرده است. شکایتی که باشگاه پرسپولیس بعید است بتواند خود را از محکومیت در آن نجات دهد.

بودیمیر در مسیر گولچ!
آنتونی گولچ را به خاطر دارید؟ زمان مدیریت علی‌اکبر طاهری به پرسپولیس آمد. برای این تیم بازی نکرد و درنهایت تمرینات این تیم را ترک کرد و علی‌رغم اینکه باشگاه پرسپولیس مدعی شد از این بازیکن به خاطر ترک تمرین شکایت کرده، فیفا پرسپولیس را درنهایت محکوم کرد و این بازیکن توانست طلب خود را از پرسپولیس آن هم به یورو دریافت کند! گولچ از این بند استفاده کرد که اگر به مدت دو ماه به او پولی ندهند، می‌تواند قراردادش را فسخ و از تیم شکایتی به فیفا ارسال کند.اینها را نوشتیم تا بگوییم بودیمیر هم از همین شیوه استفاده و از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده است. او وقتی دید پول کمی از پرسپولیس دریافت کرده و مدت‌ها به او پولی ندادند و باشگاه هم تمایلی به ادامه همکاری با او ندارد، ایران را ترک و از پرسپولیس شکایت کرد.

جریمه 500 هزار یورویی در انتظار پرسپولیس
بودیمیر در شکایتش هم پول فصل قبلش را طلب کرده هم پول فصل جاری که در این تیم حضور ندارد. اعلام کرده که قصد جدایی از پرسپولیس را نداشته، اما چون این تیم نه اقدامی برای پرداخت طلبش کرده و نه تمایلی به ادامه همکاری از خود نشان داده، این حق را دارد که همه طلب قرارداد 1.5فصلی‌اش را از این باشگاه بگیرد! خبر رسیده که این بازیکن درخواست طلبش را و البته غرامت کرده و رقمش به بیش از 500 هزار یورو می‌رسد. با توجه به اینکه گولچ به طلبش رسید به نظر می‌رسد بودیمیر هم مشکل چندانی برای گرفتن این پول نداشته باشد.

تلاش پرسپولیس برای حل مشکل
حسین قدوسی، مدیر روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس می‌گوید واحد حقوقی درحال تهیه پاسخی مستند به نامه فیفا است. اما شنیدیم که انصاری‌فرد در تلاش است تا با مدیربرنامه‌های این بازیکن بر سر توافق و کاهش رقم مذاکره داشته باشد. پرسپولیس قصد دارد به شیوه مسالمت‌آمیز با این بازیکن توافق کند. ظاهرا سرخ‌های پایتخت می‌دانند در جدال حقوقی شانسی برای پیروز شدن ندارند.
مرجع : فرهیختگان
برچسب ها: پرسپولیس