به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۵۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب : ۱۹۱۰۷۹

باهنر: در مجلس یک چهره‌ی کاریزما هم نداریم

گروه سیاسی: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، معتقد است که دوران چهره‌های حقیقی کاریزما گذشته است و باید ساختارهای کاریزما تاسیس کرد.
باهنر: در مجلس یک چهره‌ی کاریزما هم نداریم
محمدرضا باهنر درباره اینکه بسیاری مرحوم عسگراولادی را در کنار مرحوم آیت الله مهدوی کنی مردان پشت پرده نظام و اهل آشتی و صلح برقرار کردن می دانند گفت: کسانی که به دنبال خیر و صلاح جامعه و به دنبال صلح هستند لازم نیست حتما پشت پرده باشند. آقای مرحوم مهدوی کنی که همین روزها سالگشت رحلت ایشان هم بود و آقای عسگراولادی مردان پشت پرده نبودند، بلکه حرف هایشان را صریح و رک بیان می کردند و تلاش خود را برای برقراری آشتی و صلح انجام می دادند.

وی ادامه داد: اما یک نکته کلی تر که باید به آن اشاره کنم آن است که الان دیگر دوره چهره های حقیقی کاریزما در کشور به سر آمده است. به غیر از مقام معظم رهبری که قانونا و شرعا باید محور وحدت جامعه باشند و مقام عظما را داشته باشند، دیگر نباید دنبال چهره های کاریزما بگردیم، بلکه باید دنبال ساختار و سازمان های کاریزما باشیم که بتوانند این مشکلات را حل کنند.باهنر تاکید کرد: برای مثال مجلس اول پر بود از چهره های کاریزما اما الان در مجلس شاید یک چهره کاریزما هم پیدا نشود چون این دوران به سر آمده است.
مرجع : خبرآنلاین
برچسب ها: محمدرضا باهنر