>> بهانه‌جویی جدید تیم‌های عربستانی و اماراتی - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۱:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۱۹۷۷۱۶

بهانه‌جویی جدید تیم‌های عربستانی و اماراتی

گروه ورزشی: تیم‌های فوتبال الاهلی عربستان و الوحده امارات اعلام کردند که برای بازی با تیم الشرطه عراق در لیگ قهرمانان آسیا در کربلا به میدان نمی‌روند.
بهانه‌جویی جدید تیم‌های عربستانی و اماراتی
در گروه نخست مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های استقلال ایران،  الشرطه عراق، الاهلی عربستان و الوحده امارات قرار دارند و کنفدراسیون فوتبال آسیا شهر کربلا را به عنوان محل دیدارهای خانگی تیم الشرطه عراق تعیین کرده بود که این موضوع مخالفت باشگاه الوحده و الاهلی را در پی داشته و آنها اعلام کرده‌اند که در کربلا بازی نخواهند کرد.الشرطه ابتدا قصد میزبانی در شهر اربیل را داشت که AFC در نهایت مسابقاتش را به کربلا منتقل کرد.
سال گذشته هم در حالی که تیم ذوب آهن ایران شهر کربلا را برای بازی با النصر عربستان در مرحله گروهی تعیین کرده بود، به یکباره محل این مسابقه به دلیل آنچه که مسائل امنیتی خوانده می‌شد، لغو شد و میزبانی ذوب آهن از النصر به کشور قطر رسید. به نظر می‌رسد عربستان و امارات در ادامه همان سیاست قبلی خود قصد ندارند در کشور عراق و شهر کربلا به میدان بروند.مسابقات گروه نخست رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه ۲۱ بهمن آغاز می‌شود و تیم استقلال ایران در نخستین گام میهمان الشرطه است.