به روز شده در ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۹
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲ ساعت ۱۵:۵۳
کد مطلب : ۱۹۸۸۰

توقیف پورشه با ۲۲۲ کیلومتر سرعت

گروه حوادث: طی دو روز گذشته دو دستگاه خودروی سواری کیا با سرعت های غیر مجاز 177و 172 کیلومتر در ساعت نیز توسط ماموران تیزبین پلیس راه توقیف شدند.
توقیف پورشه با ۲۲۲ کیلومتر سرعت
یک دستگاه خودروی سواری پورشه که با ۲۲۲ کیلومتر سرعت در جاده قم - کاشان در حرکت بود توسط ماموران پاسگاه پلیس راه کاشان استان اصفهان متوقف شد.  سرهنگ رضا رضایی، سرپرست پلیس راه استان اصفهان گفت: مأموران پاسگاه پلیس راه استان اصفهان صبح امروز یک دستگاه خودروی سواری که با سرعت 222 کیلومتر در ساعت در حرکت بود را متوقف و خودرو را براساس قانون توقیف کردند.

این مقام مسئول عنوان داشت: علاوه بر این طی دو روز گذشته دو دستگاه خودروی سواری کیا نیز با سرعت های غیر مجاز 177و 172 کیلومتر در ساعت نیز توسط ماموران تیزبین پلیس راه توقیف شدند. سرهنگ رضایی سرعت غیر مجاز را یکی از عوامل بروز حوادث رانندگی و از تخلفات حادثه ساز نام برد و اظهار داشت: در مهر ماه امسال 19 دستگاه که سرعت آنها غیر مجاز بوده که برخی از آنها دارای سرعت بالای 170 و بیش از 200 کیلومتر در ساعت بوده متوقف و پس از اعمال قانون توقیف شدند. سرپرست پلیس راه استان خاطر نشان کرد: خودروهایی که به دلیل سرعت غیر مجاز توقیف شدند تنها پس از پرداخت جریمه و طی مراحل قانونی و شرکت در کلاس های آموزشی رفع توقیف خواهند شد.
مرجع : فارس

komail
United States
۱۳۹۲/۰۸/۱۲ ۱۶:۱۱
ناراحت نباش با این ماشین یارانه را از دست دادی چون هرکی ماشین اخرین سیستم وسغر خارجی و خانه بالای 500000و حقوق ودرامد بالای 3 میلیون دارد یارانه اش قطع میشه چه شاهکاری (161573)
afsaneh
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۱۲ ۱۹:۱۱
قول میدم 2ساعت نشده با پست سفارشی ازاد شده رفته!!! (161722)