>> بهار نیوز - توقیف پورشه با ۲۲۲ کیلومتر سرعت - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

توقیف پورشه با ۲۲۲ کیلومتر سرعت

فارس , 12 آبان 1392 ساعت 15:53

گروه حوادث: طی دو روز گذشته دو دستگاه خودروی سواری کیا با سرعت های غیر مجاز 177و 172 کیلومتر در ساعت نیز توسط ماموران تیزبین پلیس راه توقیف شدند.


یک دستگاه خودروی سواری پورشه که با ۲۲۲ کیلومتر سرعت در جاده قم - کاشان در حرکت بود توسط ماموران پاسگاه پلیس راه کاشان استان اصفهان متوقف شد.  سرهنگ رضا رضایی، سرپرست پلیس راه استان اصفهان گفت: مأموران پاسگاه پلیس راه استان اصفهان صبح امروز یک دستگاه خودروی سواری که با سرعت 222 کیلومتر در ساعت در حرکت بود را متوقف و خودرو را براساس قانون توقیف کردند.

این مقام مسئول عنوان داشت: علاوه بر این طی دو روز گذشته دو دستگاه خودروی سواری کیا نیز با سرعت های غیر مجاز 177و 172 کیلومتر در ساعت نیز توسط ماموران تیزبین پلیس راه توقیف شدند. سرهنگ رضایی سرعت غیر مجاز را یکی از عوامل بروز حوادث رانندگی و از تخلفات حادثه ساز نام برد و اظهار داشت: در مهر ماه امسال 19 دستگاه که سرعت آنها غیر مجاز بوده که برخی از آنها دارای سرعت بالای 170 و بیش از 200 کیلومتر در ساعت بوده متوقف و پس از اعمال قانون توقیف شدند. سرپرست پلیس راه استان خاطر نشان کرد: خودروهایی که به دلیل سرعت غیر مجاز توقیف شدند تنها پس از پرداخت جریمه و طی مراحل قانونی و شرکت در کلاس های آموزشی رفع توقیف خواهند شد.


کد مطلب: 19880

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/19880/توقیف-پورشه-۲۲۲-کیلومتر-سرعت

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir