کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آتش‌سوزی جنگل‌های مرزن‌آباد صحت ندارد

19 بهمن 1398 ساعت 10:01

گروه جامعه: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری چالوس با تکذیب آتش‌سوزی جنگل‌های مرزن‌آباد در این شهرستان، گفت که روز جمعه یک فقره آتش‌سوزی در باغ شخصی در مرزن‌آباد رخ داد، ولی هیچ‌گونه آتش‌سوزی در جنگل نداشتیم.


به گزارش ایرنا، هادی بزرگی مازندرانی گفت:‌ احتمالا آنچه که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از آن با عنوان رسیدن آتش جنگل های گیلان به غرب مازندران یاد شده ، مربوط به همین آتش سوزی باغ شخصی بوده است.
وی گفت که آتش سوزی مربوط باغ شخصی هم با تلاش نیروهای امدادی و محلی کاملا خاموش و از سرایت آن به جنگل منطقه جلوگیری شده است.حوزه منابع طبیعی شهرستان چالوس ۱۶۱ هزار هکتار مساحت دارد که ۷۹ هزار هکتار آن جنگل و ۵۳ هزار هکتار مرتع است. مجموع مساحت آبادی ها و مستثنیات این منطقه نیز در حدود ۲۹ هزار هکتار برآورد می شود.شایعه رسیدن آتش سوزی جنگل های استان گیلان به غرب مازندران شامگاه جمعه در شبکه های اجتماعی فضای مجازی منتشر شد.آتش سوزی در جنگل های گیلان از عصر وز پنجشنبه شروع شد. بر اساس اعلام مدیریت بحران آن استان تا عصر روز جمعه ۲۲ مورد آتش سوزی در جنگل های گیلان گزارش شده که همه سطحی بوده و خاموش شدند.


کد مطلب: 199434

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/199434/آتش-سوزی-جنگل-های-مرزن-آباد-صحت-ندارد

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir