به روز شده در ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۳
 
۲۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳ ساعت ۲۳:۵۱
کد مطلب : ۲۰۰۵۵

مرگ هوادار پس از خداحافظی مجیدی/عکس

گروه ورزشي: یکی از هواداران استقلال بعد از خداحافظی مجیدی از فوتبال سکته و البته جان به جان آفرین تسلیم کرد.
حادثه تلخی بود. نمی‌شد باور کرد اما وقتی با منزل‌شان تماس گرفتیم به عمق تلخی پرواز بیشتر پی بردیم. متوجه شدیم احمد مظاهری‌یگانه، هوادار معلول استقلال که همیشه در تمرینات تیم هم حضور داشته از غصه خداحافظی کاپیتان فرهاد مجیدی پرواز کرده، به آسمان رفته تا خانواده‌اش از غم از دست دادنش عزادار شوند. احمد، وقتی تماشاگر بازی استقلال و مس بود، با صحنه خداحافظی مجیدی مواجه شود. اتفاقی که نمی‌تواند باور کند، بر سرش می‌زند، گریه می‌کند. تا دو روز لب به غذا نمی‌زند. غصه می‌خورد، اشک می‌ریزد و حرفی هم نمی‌زند تا اینکه در نهایت دچار سکته قلبی می‌شود. خانواده او را به بیمارستان بوعلی می‌برند. احمد در بخش ccu بیمارستان بوعلی بستری می‌شود.

در حالیکه نیمه بیهوش است از او می‌پرسند، می‌خواهی با فرهاد مجیدی تماس بگیریم تا با او حرف بزنی و احمد دستی به نشانه بله تکان می‌دهد. ساعاتی بعد این احمد است که دیگر روی زمین وجود ندارد. پرواز می‌کند به آسمانی که آبی است. باورش تلخ است، باورش سخت است که هوادار معلول استقلال طاقت خداحافظی مجیدی را ندارد و آنقدر غصه می‌خورد که به یک باره دچار سکته می‌شود.حال مادر احمد خوب نبود اما با خاله‌اش که تماس گرفتیم همه ماجرا را همین‌طور برای‌مان توضیح داد. گفت: احمد را در قطعه 304 ردیف 51 بهشت‌زهرا دفن کرده‌اند. گفت احمد در محله‌شان خیابان نبرد جنوبی به استقلالی بودن معروف بود. می‌گفت با همه بازیکنان استقلال عکس هم دارد.خاله‌ هم داغدار از دست دادن خواهرزاده‌اش بود و می‌گفت احمد در این دو روز خیلی غصه‌ خداحافظی مجیدی را خورد. به سر و صورتش می‌زد و می‌گفت برایم سخت است که دیگر بازی‌های مجیدی را نبینم. چهارشنبه هم ختم این هوادار است. مراسم سوم احمد مظاهری‌یگانه، که استقلال را دوست داشت و با خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال از زندگی‌اش خداحافظی کرد. چینی نازک احساس او از سنگینی تلخ این خداحافظی شکست تا به آسمان پرواز کند، تا امروز خانواده‌اش از بار این تلخی پرواز احمد قامت‌شان خم شود. ما هم از این حادثه ناراحت شدیم، از هواداری که همراه استقلال بود و با وجود معلولیتی که داشت در تمرینات تیم شرکت می‌کرد و همه دلخوشی‌اش استقلال بود.

روحت شاد احمد عزیز، به آسمان که رفتی سلام ما را به همه استقلالی‌های آنجا به ناصرخان حجازی، عمو عزت جانملکی و به محمد رنجبر و داود جورابلو به غلامرضا ساجدی و... به همه برسان. آنجا در نزدیکی خدا برای ما هم دعا کن. روحت شاد پسر استقلالی...
مرجع : سايت باشگاه استقلال

پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۰:۰۱
قلبم به درد اومد.. (163052)
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۰:۱۵
عجب خانواده ی بی مسئولیتی داشته که گذاشتن کار به اینجا برسه (163058)
مهدی 92
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۱:۰۰
روحش شاد
خدا به خانواده اش صبر بدهد (163091)
یک پرسپولیسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۱:۱۰
عشق..عشق..عشق و همه زخمهای من از عشق است....روحت شادپرنده آبی (163097)
آباندخت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۱:۲۹
من استقلالی نیستم اما یعنی اینقدر مجیدی ارزش داشته حالا مسیم که باشه!!
بیچاره بچه تو چه دنیایی بوده (163107)
م ح س ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۱:۳۲
وای داغون شدم


روحت شد احمد جان (163108)
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۱:۳۷
تسلیت میگم (163111)
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۳:۱۵
نفسم گرفت از اين شهر ....
روحت شاد پسر استقلالي با تعصب سلام مارا به ناصرخان هم برسون .
خيلي سخت بود هضم اين خبر.ولي به فرهاد ميگم حداقل برادلداري خانوادش حتما برا ختمش بره باور كنيد نميتونم حرف بزنم . (163124)
توسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۶:۲۶
روحش شاد (163133)
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۶:۲۹
واقعا متاسفم از اینکه فرزندانمان در این زمان باید برای فوتبال اینقدر اهمیت قایل باشند تا سکته کنند!! به جای اهمیت دادن و دغدغه دین و اصول اسلام و قرآن (163135)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۱۴ ۰۷:۵۶
با خوندن این خبر اشک در چشمانم جاری شد. به احساس دوست داشتن صادقانه احمد غبطه خوردم .کاش من هم چیزی را به همین اندازه احمد دوست داشتم .روحش شاد و در آرامش باد (163146)