به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۳:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ساعت ۱۹:۱۷
کد مطلب : ۲۰۲۹۸۵

تابش: استعفا کردم که راحت شوم

گروه ورزشی: مدیرعامل مستعفی باشگاه سپاهان گفت: به اتفاق هیات‌مدیره و افرادی دیگر در استانداری بودیم و تمام تلاشمان را کردیم که از حق میزبانی خودمان در فرصتی دیگر استفاده کنیم.
تابش: استعفا کردم که راحت شوم
به گزارش فارس، مسعود تابش در خصوص استعفا از سمت مدیرعاملی باشگاه سپاهان اظهار داشت: خیلی خسته شده بودم. خوشبختانه استعفایم را پذیرفتند و راحت شدم. با این حال از من خواستند که کماکان عضو هیات‌مدیره باشم و کمک کنم، من هم قبول کردم. فشار زیادی روی من بود. سپاهان یک باشگاه بزرگ با چند هزار ورزشکار مربی و سرپرست است. سلامتی من به خطر افتاده بود و حالا امیدوارم از این به بعد راحت‌تر زندگی کنم.
نیکفر را کاملا قبول دارم
تابش در مورد تعیین تکلیف وضعیت مدیرعاملی باشگاه سپاهان عنوان کرد: جناب نیکفر اکنون سرپرست باشگاه است. بیشتر باشگاه‌های ما هم که سرپرست دارند. منوچهرنیکفر سال‌ها رئیس هیات مدیره بوده و کاملا به شرایط این باشگاه بزرگ و حساس اشراف دارد. به نظرم بهترین تصمیم همین بود که او به عنوان سرپرست باشگاه به کار خودش ادامه بدهد. من نیکفر را کاملا قبول دارم، کماکان در باشگاه هستم و به او کمک می‌کنم.مدیرعامل استعفا داده سپاهان، در خصوص اینکه از محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل بعدی نامبرده می‌شود، گفت: چیزی در مورد ساکت نشنیده‌ام. بحث کس دیگری هم مطرح نیست. با توجه به اینکه منوچهر نیکفر رئیس هیات مدیره باشگاه است و همیشه همراه بود و به مسائل اشراف دارد به عنوان سرپرست باشگاه کارش را انجام می‌دهد و ما هم در خدمت او هستیم.
در استانداری تنها نبودم
عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان در مورد اینکه گفته می‌شود اتفاقات بازی برگزار نشده مقابل پرسپولیس دلیل این استعفا بوده، به طوریکه حتی برخی مسعودتابش را مسئول مستقیم این ماجرا می دانند، اظهار داشت: من چه قصوری در آن قضیه داشتم؟ تمام تلاشم را برای انجام امور تیم به کار بستم. چرا من باید مقصر آن قضیه باشم؟وی افزود: به تنهایی برنامه ریزی نکردم. هر تصمیمی گرفتیم و هر صحبتی کردیم با نظر هیات مدیره و هر کاری که انجام دادیم جمعی و هماهنگ بوده است.تصمیمی برای بازی نکردن نداشتیم. در فضای مجازی حرف‌هایی مطرح می‌شود که صحت ندارد. وقتی هم مشخص شد که حتما باید بازی کنیم، تلاشمان را کردیم که تیم وارد زمین شود.
تابش عنوان کرد: هر کسی این حرف را زده بستگی به شعور و معرفتش دارد. همه می‌دانند جریان چه بوده، ما مستقیما با مسئولان رده بالای استان در ارتباط بودیم و همه در جریان بودند به اتفاق هیات‌مدیره و افرادی دیگر در استانداری بودیم. تمام تلاشمان را کردیم که از حق میزبانی خودمان در فرصتی دیگر استفاده کنیم. طبیعی بود که از این حقمان دفاع کنیم. اصلا در ارتباط با آن مسائل بنده هیچ قصوری نکردم. پای آن هم ایستاده‌ام. هر کسی هم حرف دیگری می زند بیاید و ثابت کند.
به خاطر سلامتی ام استعفا دادم
وی در مورد اینکه گفته می‌شود اختلاف با کادر فنی از دلایل این استعفایش بوده عنوان کرد: استعفا کردم که از این صحبت‌ها راحت شوم. نمی‌خواهم وارد این مسائل شوم و اعصاب آن را هم ندارم. بهتر است این‌ها را از جناب نیکفر سوال کنید. الان یک عضو از هیئت مدیره هستم. امیر قلعه‌نویی هم به کارش در تیم سپاهان ادامه می دهد، به خاطر این مسائل بیمار شدم.مدیرعامل مستعفی سپاهان اضافه کرد: به خاطر سلامتیم استعفا کردم. البته هیچ وقت سپاهان را تنها نگذاشتم. به هرحال زمانی مالک این باشگاه بودم. الان هم باشگاه را تنها نمی‌گذارم و کمک می‌کنم. دوستان خواستند که کماکان در هیات مدیره حضور داشته باشم، من هم قبول کردم و هیچ مشکلی هم نداریم.
اگر دفاع از میزبانی گناه است، من گناهکارم
تابش در مورد اینکه برخی جریان‌ها، گناه بازی نکردن با پرسپولیس را به گردن او می اندازند، گفت: هر کسی چیزی را گردنم انداخت پاسخش را می‌دهم. خودم می‌دانم که مشکلی نداشتم. تمام تلاشم را هم کردم که از حقوق باشگاه دفاع کنم. در دور برگشت ۹ بازی در خانه داشتم و طبیعی بود که از حق میزبانی خودم دفاع کنم. تلاش کردیم از حق میزبانی استفاده کنیم. گناه این کار چیست؟ گفتیم اجازه بدهید بازی در زمان دیگری برگزار شود.وی افزود: گفتیم مثل بازی‌های دیگری که عقب انداختید اجازه بدهید این بازی هم در زمان دیگری انجام شود. در آخر لیگ یا هرموقع دیگر. با توجه به بیماری که در کشور شیوع پیدا کرده می‌گویید بازی‌ها بدون تماشاگر باشد، ما هم قبول می‌کنیم. واقعا حضور تماشاگر هم در این شرایط مناسب نیست پس اجازه بدهید زمان دیگری این بازی برگزار شود. اگر این گناه است، بله من خیلی گناهکارم که درخواست داشتم اجازه بدهید از شرایط میزبانی استفاده کنیم. به هرحال نشد و مسائلی به وجود آمد که نمی‌خواهم کالبدشکافی کنم. برای باشگاه سپاهان آرزوی موفقیت دارم و ان شاالله همیشه با قدرت به کارشان ادامه بدهند.
برچسب ها: سپاهان