OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> استقلال استراماچونی؛ هنوز بلاتکلیف - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۲۰۳۲۶۲

استقلال استراماچونی؛ هنوز بلاتکلیف

گروه ورزشی: قرارداد استراماچونی برای دو فصل با استقلال 1.5 میلیون یورو بود. هنوز مشخص نیست که آیا استراماچونی کل پول دو فصل را می خواهد و یا آنکه به یکسال راضی خواهد بود.
استقلال استراماچونی؛ هنوز بلاتکلیف
استراماچونی مدتی است از باشگاه جدا شده ولی هنوز تکلیفش با آبی ها روشن نشده است. خارجی ها نشان داده اند در قراردادهایی که با ایرانی ها می بندند از یک دلار هم نمی گذرند. استقلالی ها هم با علم به این موضوع هنوز هیچ اقدامی برای تعیین تکلیف این پرونده نکرده اند، پرونده ای که می تواند سال آینده برای آبی ها بدجور دردسرساز شود.قرارداد استراماچونی برای دو فصل با استقلال 1.5 میلیون یورو بود. هنوز مشخص نیست که آیا استراماچونی کل پول دو فصل را می خواهد و یا آنکه به یکسال راضی خواهد بود.  او قرارداد را یکطرفه و به خاطر عدم پرداخت دستمزدش در موعد مقرر فسخ کرد و نامه فسخ را هم به فیفا فرستاد تا فردا روزی اگر کار بیخ پیدا کند، ثابت کند حق با او بوده. بنابراین بهترین راه برای استقلال این است که بتواند با او توافق کند اگرنه در صورت شکایت باید هم جریمه پرداخت کند و هم پول دادگاه و قضات را بدهد!