به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۱:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ ساعت ۱۳:۴۸
کد مطلب : ۲۰۵۹۲۶

استراماچونی:‌همیشه حامی استقلال هستم

گروه ورزشی: سرمربی ایتالیایی سابق استقلال گفت که همیشه حامی آبی‌پوشان خواهد بود، اولویتش کار در وطن است اما دیگر پیشنهادات را هم بررسی می کند و سردار آزمون را مهاجمی بزرگ می داند.
استراماچونی:‌همیشه حامی استقلال هستم
آندره‌آ استراماچونی در گفت‌وگویی با جیان‌لوکا دمی‌مارتزیو، روزنامه‌نگار مجرب ایتالیایی در مورد مسائل مربوط حضورش در تیم استقلال صحبت کرد.وی که این مصاحبه را در روز پدر انجام داد، اظهار داشت: از تیم‌های دیگر ایران و همچنین منطقه خاورمیانه پیشنهاد داشتم. پیشنهاداتی که از نظر مالی بسیار حائز اهمیت بودند  اما برای من در ایران، فقط تیم استقلال مطرح است.امیدوارم تیم بتواند مکان از دست رفته صدر جدول را بازپس گیرد.. معتقدم در لیگ قهرمانان آسیا استقلال از شانس خوبی برخوردار است. می‌دانید که من حامی استقلال هستم و این موضوع نیازی به گفتن ندارد.استراماچونی در مورد مکان از دست رفته ایران در رنکینگ جهانی و قاره آسیا نیز عنوان کرد:‌تا کمی قبل،‌ایران تیم نخست رنکینگ آسیا بود اما اکنون ژاپن از آن جلو زده است.بهترین استعدادها رفته‌اند. به عنوان مثال به سردار آزمون فکر می‌کنم. فکر می‌کنم او بتواند در سری آ خوب کارکند. در تابستان گذشته با مدیر برنامه‌اش در تماس بودم و فهمیدم با تیمی ایتالیایی در تماس است.فکر می‌کنم این تماس ها ادامه یابد.او مهاجم هدف مدرنی است.استراماچونی در مورد بازگشت به ایتالیا نیز عنوان کرد:ماجرای ایران، باعث بازگشایی سناریویی جدید برای من شد. در حال ارزیابی شرایط تیم‌های ژاپنی و استرالیایی هستم. فوتبال آسیا دنیایی جدید و تشنه فوتبال است.اولویت من کار در ایتالیاست.من مربی جوانی هستم و نمی توانم ماه‌های زیادی ساکت و بی‌حرکت بمانم.
وی در مورد قرنطینه به خاطر شیوع کرونا نیز عنوان کرد: اکنون در رم هستم و در خانه حضور دارم. باید به آنهایی که این مساله را مدیریت می کنند،‌اعتماد کنیم. چون این یک مشکل جهانی است و خاص ایتالیا هم نیست.