به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ساعت ۰۹:۴۶
کد مطلب : ۲۱۱۸۲۵

این استان‌ها در آخرهفته بارانی می‌شوند

گروه جامعه: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پایان هفته بارانی در بیشتر نقاط کشور خواهیم داشت.
این استان‌ها در آخرهفته بارانی می‌شوند
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور  گفت: امروز در استان‌های واقع در جنوب، جنوب شرق و دامنه‌های زاگرس مرکزی و بخش‌هایی از آذربایجان شرقی و غربی بارش پراکنده پراکنده باران خواهند داشت. همچنین وزش باد شدید و در مناطق مرتفع با بارش تگرگ همراه خواهد بود.وی افزود: همین شرایط را فردا در شمال غرب و غرب کشور و استان‌هایی در دامنه جنوبی البرز، دامنه مرکزی زاگرس، بخش‌هایی از مرکز خواهیم داشت.
رفیعی اظهار کرد: روز جمعه در نوار شمالی کشور و روز شنبه در شمال غرب کشور و استان‌هایی که در البرز غربی و مرکزی واقع شده اند و بخش‌هایی از خراسان شمالی و رضوی، بارش پیش بینی شده است.این کارشناس اظهار کرد: روز یکشنبه به جزء استان خراسان رضوی بارش باران گزارش شده است.وی افزود: از امروز تا روز جمعه استان‌های نوار شمالی کاهش دما خواهند داشت. همچنین بارش‌ها در ارتفاعات شمال غرب و البرز مرکزی به صورت برف خواهد بود.رفیعی درباره وضعیت جوی دریاها ادامه داد: طی دو روز آینده، دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.
این کارشناس با اشاره به وضعیت جوی پایتخت اظهار کرد: آسمان صاف تا کمی ابری پیش بینی شده است همچنین در برخی ساعات وزش باد شدید خواهد داشت. همچنین افزایش ابر اتفاق می‌افتد.
برچسب ها: هواشناسی بارندگی