به روز شده در ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۳:۲۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ ساعت ۱۱:۱۲
کد مطلب : ۲۱۵۶۲۱

افشای علاقه پپ به نیمکت تیم ملی برزیل

گروه ورزشی: پپ در بارسلونا، بایرن و سیتی با بازیکنان برزیلی کار کرد. در واقع، او بازیکنان برزیلی را ترجیح می دهد زیرا آنها بازیکنانی چند پسته هستند و می توانند با هر سبک بازی ای انطباق پیدا کنند
افشای علاقه پپ به نیمکت تیم ملی برزیل
بعد از فاجعه ماراکانا و شکست تحقیر آمیز برزیل برابر آلمان شایعه پیشنهاد سلسائوبه پپ گواردیولا برای اولین بار مطرح شد.گواردیولا  بعد از دوران پرافتخار حضور در بارسلونا راهی آلمان شده بود تا در بایرن فضای متفاوتی را تجربه کند. اما اوکه هنوز خود را در قامت یک مربی باشگاهی میدید هرگزپای میز مذاکره برای هدایت سلسائو نرفت.
حالا اما دستیار سابق پپ مدعی شده که تیم ملی برزیل همیشه جذابیت خاصی برای گواردیولا داشته و هیچ بعید نیست او به زودی هدایت این تیم را بپذیرد.دومنک تورنت به گلوبو اسپورته گفت:" پپ می تواند تیم ملی برزیل را به خوبی هدایت کند- و من مطمئنم که می تواند باعث پیشرفت این تیم شود. اگر پپ در یک کار خوب باشد، آن بهتر کردن تیم هاست. او به مربیگری در هر تیم سطح بالایی، علاقه مند است زیرا می داند که بدون بازیکنان خوب، نمی توان به چیزی دست یافت.او علاقه خاصی به بازیکنان برزیلی دارد. او در بارسلونا، بایرن و سیتی با بازیکنان برزیلی کار کرد. در واقع، او بازیکنان برزیلی را ترجیح می دهد زیرا آنها بازیکنانی چند پسته هستند و می توانند با هر سبک بازی ای انطباق پیدا کنند»
برچسب ها: فوتبال جهان