به روز شده در ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ساعت ۱۸:۲۱
کد مطلب : ۲۱۶۲۴۵
عضو هیات رییسه مجلس:

مشکلات مردم استان خوزستان را پیگیری می‌کنیم

مشکلات مردم استان خوزستان را پیگیری می‌کنیم
گروه جامعه: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با حداکثر توان مشکلات مردم خوزستان را پیگیری می‌کنیم، گفت: در حال حاضر مردم عزیز خوزستان با مشکلات متعددی ناشی از شیوع بیماری کرونا مواجه هستند و مجبور هستند برای درمان به سایر شهرها سفر کنند.
سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی روز شنبه در جمع برخی از منتخبان مجلس یازدهم با اشاره به سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر اظهارداشت: در جریان عملیات بیت‌المقدس که در نهایت منجر به آزادسازی خرمشهر شد، مقامات آمریکایی هول و هراس بسیاری داشتند و حتی در زمینه دیپلماسی نیز بسیار فعال وارد صحنه شدند تا از پیروزی ایران جلوگیری کنند. وی با اشاره به محرومیت‌های استان خوزستان خاطرنشان کرد: وقتی که اینقدر فداکاری و ایثار مردم عزیز خوزستان در گذشته تاریخ وجود دارد و همچنان می‌توان مثال‌های متعددی از ایثار آنها برای انقلاب و کشور زد، شایسته نیست محرومیت‌هایی را در این استان داشته باشیم و مردم این منطقه با بسیاری از مشکلات دست و پنجه نرم کنند.
نماینده مجلس، با اشاره به وضعیت استان خوزستان در زمینه کرونا نیز گفت: در حال حاضر مردم عزیز خوزستان با مشکلات متعددی که ناشی از شیوع بیماری کرونا است مواجه هستند و بنابر گزارش‌هایی که به دست ما رسیده است تخت‌های بیمارستانی و خانه‌های بهداشت با استانداردها فاصله دارند تا جایی که مردم عزیز خوزستان مجبور هستند برای درمان به سایر شهرها سفر کنند. قاضی‌زاده هاشمی دامه داد: در مجلس یازدهم ما نیز در کنار منتخبان مردم خوزستان به بررسی و رفع مشکلات مردم این منطقه می‌پردازیم و تلاش می‌کنیم با حداکثر توان بتوانیم با پیگیری و مطالبه از دستگاه‌های اجرایی مشکلات مردم را حل کنیم. وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از مشکلات مردم خوزستان مسئله اشتغال است، تصریح کرد: با وجود اینکه بخش عمده‌ای از نفت ایران در استان خوزستان تولید و توزیع می‌شود جوانان این استان نباید مشکلی در زمینه اشتغال داشته باشند؛ بنابراین باز هم ما در کنار نمایندگان خوزستان قرار می‌گیریم تا بتوانیم برای حل مشکلات اشتغال جوانان خوزستان نیز از مجلس اقدام کنیم.