به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ ساعت ۱۲:۳۵
کد مطلب : ۲۱۸۷۷۵

آمار تکان دهنده ویروس کرونا در کرمانشاه

گروه جامعه: استاندار کرمانشاه وضعیت بیماری کرونا در کرمانشاه را تکان‌دهنده عنوان کرد و گفت : با افرادی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند باید برخورد قضایی صورت گیرد .
آمار تکان دهنده  ویروس کرونا در کرمانشاه
به گزارش ایلنا، هوشنگ بازوند در جلسه ستاد استانی کرونا خطاب به مدیران و فرماندان بیان کرد: وضعیت استان مطلوب نیست و نیازمند بازنگری رفتار مردم و مسئولان برای قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس هستیم.وی با بیان اینکه مسئولان با جدیت بیشتری بر روند اجرای پروتکل‌های بهداشتی نظارت کنند، افزود: اولویت اصلی ما در استان مدیریت و مهار کرونا است.استاندار کرمانشاه بیان داشت: مردم باید این مهم را مدنظر داشته باشند که سلامت خود و دیگران را به خطر نیاندازند. کمیته نظارت بر اجرای مصوبات با افرادی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد و در صورت نیاز به مراجع قضایی معرفی کنند.بازوند با تصریح اینکه وضعیت فعلی خسارات و مشکلات زیادی را برای جان و کسب و کارهای مردم ایجاد می‌کند، از رسانه‌ها خواست تا به صورت گسترده در حساس سازی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم کار کنند. همچنین مکان‌های پرخطر توسط صدا و سیما به همه مردم اعلام می‌شود.وی تاکید کرد: گزارش فعلی وضعیت کرونا تکان دهنده است، فرمانداران شخصاً وارد شوند و مسائل را پیگیری کنند. اگر امروز اقدام جدی انجام نشود فردا باید هزینه‌های بیشتری برای مهار کرونا پرداخت کنیم.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: اگر توصیه‌های بهداشتی رعایت نشود همه بیمارستانها درگیر می‌شوند. لذا بانک‌ها، باشگاه‌های ورزشی، اصناف، صمت و همه نهادها با جدیت بر انجام توصیه‌های بهداشتی نظارت کنند.بازوند بیان داشت: مسئولان با گروه‌های پرخطری که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، برخورد کنند. هیچگونه قصوری را در این زمینه نمی‌پذیریم.