به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب : ۲۳۰۹۶۲

انتقاد داماد حجازی به گل‌محمدی و مجیدی

انتقاد داماد حجازی به گل‌محمدی و مجیدی
گروه ورزشی:روزنامه خبرورزشی نوشت: سعید رمضانی سرپرست سابق استقلال گفت: «آن‌هایی که بعد دربی از تقدیم قهرمانی به استقلال حرف زدند، باید به وجدان‎شان رجوع کنند و ببینند با آن حرفی که زدند و محقق نشد، عذاب وجدان می‌گیرند یا نه؛ البته اگر وجدانی باشد!»
اتفاقات مربوط به دربی از روزی استارت خورد که احمد سعادتمند چراغ خاموش تهران را به قصد دیدار با استراماچونی ترک کرد و به اروپا رفت. دو روز بعد که این خبر منتشر شد خیلی از پیشکسوتان استقلال با این استدلال که سعادتمند رفته تا درباره بازگرداندن استراماچونی چانه‌زنی کند به این سفر حمله کرده و آن را بی‌موقع دانستند؛ از جمله حسن روشن که به خبرورزشی گفت: «حتی اگر ویزای سعادتمند برای قبل از دربی بود باید صبر می‌کرد و نمی‌رفت.»
دقایقی پس از پیروزی استقلال، یحیی گل‌محمدی که از شکست تیمش به شدت ناراحت بود در نشست خبری علیه تیم داوری جبهه گیری کرد و حتی گفت می‌خواهند استقلال را قهرمان جام‌حذفی کنند. سعید رمضانی روز گذشته و با کلی تأخیر نسبت به آن اظهارات - یا بهتر است بگوییم اتهامات - موضع گرفت و گفت: «آن‌هایی که بعد دربی از تقدیم قهرمانی به استقلال حرف زدند، باید به وجدان‎شان رجوع کنند و ببینند با آن حرفی که زدند و محقق نشد، عذاب وجدان می‌گیرند یا نه؛ البته اگر وجدانی باشد!»
البته غیر از گل‌محمدی، ساکت الهامی و محمدرضا زنوزی هم چنین پیش‌بینی‎هایی از قهرمان شدن استقلال کرده بودند، اما موضوعی دیگر نیز باعث شد تا شیرینی دربی پس از پیروزی مهم استقلال در دیدار نیمه‌نهایی روبه‌روی پرسپولیس بعد از ۱۸ ساعت به کام طرفداران این تیم تلخ شود. جایی که فرهاد مجیدی استعفا کرد و در واکنش به اطلاعات دقیقی که از دلیل سفر مدیرعامل باشگاه داشت روز خوب هواداران را خراب کرد! سرپرست پیشین استقلال که داماد ناصر حجازی هم هست در واکنش به این اقدام گفت: «فرهاد مجیدی نباید بعد از دربی استعفا می‌داد و اتفاقاً سر این داستان با او کمی حرفم شد. کاش صبر و تحملش کمی بیشتر بود تا این اتفاق‌ها نمی‌افتاد. در این بین نمی‌توان گفت چه کسی مقصر است یا چه کسی بی‌تقصیر!»
او با این جمله بخشی از بروز این مشکلات را بر گردن مدیرعامل هم انداخت که قبل از فینال راهی ایتالیا شد. ماجرایی که در نهایت منجر به از دست رفتن یک جام از کف استقلال شد هرچند رمضانی گفت استقلال کامل‌ترین تیم در ایران و آسیا بود. او در آخر ابراز امیدواری کرد این تیم با کسب ثبات اتفاقات خوبی را تجربه کند به شرطی که از بیرون از مجموعه، کاری به کارش نداشته باشند!
برچسب ها: استقلال پرسپولیس