به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۳
 
۳
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰ ساعت ۲۲:۴۴
کد مطلب : ۲۳۲۲۰

استانداران کرمان و کردستان انتخاب شدند

گروه سياسي: جلسه هیات دولت عصر امروز یکشنبه به ریاست حجت الاسلام دکتر حسن روحانی تشکیل شد.
استانداران کرمان و کردستان انتخاب شدند
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری؛ در این جلسه از سوی هیات وزیران به ترتیب آقایان علیرضا رزم حسینی و عبدالمحمد زاهدی به عنوان استانداران کرمان و کردستان انتخاب شدند. دکتر روحانی ضمن تشکر از استانداران قبلی استان های کردستان و کرمان، استانداران جدید را به رعایت اعتدال و بهره گیری از همه نیروهای معتدل توصیه کرد.

رییس جمهور توسعه استان کردستان را از اهداف بسیار مهم دانست و اظهار امیدواری کرد که معضلات بیکاری و فقر در پرتو اهتمام جدی به موضوع توسعه رفع شود. رییس جمهور ضمن با اهمیت دانستن استان کردستان اظهار داشت: در زمان انتخابات صحنه های باشکوهی از شوق و ذوق مردم این استان را مشاهده کردیم و به تمام وعده هایی که در آن زمان به مردم اعلام شد، وفاداریم.

دکتر روحانی اعلام کرد که ندای ما، ندای اسلام و وحدت مسلمانان است و برای ما هیچ تفاوتی بین کرد و غیر کرد وجود ندارد. دشمن در صدد سوءاستفاده از قومیت هاست در حالی که کردها در هر کجا که زندگی کردند، همواره خود را ایرانی می دانند. رییس جمهور همچنین استان کرمان را به لحاظ اقتصادی، استانی مهم دانست که از سرمایه انسانی قابل توجهی برخودار است.

دکتر روحانی اظهار امیدواری کرد که با توجه به منابع غنی و معادن بسیار زیاد در استان، با تلفیق هوشمندانه و مدبرانه این ظرفیت ها، شاهد شتاب بیشتری در توسعه کردستان باشیم. در ادامه این جلسه تعداد دیگری از مواد و تبصره های لایحه بودجه سال 93 کل کشور پس از بحث و بررسی تصویب شد.

علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۹/۱۰ ۲۳:۴۷
با این افراد کار ندارم ولی در ارومیه در ودیوار شهر پر شده از تعریف و تمجید از استاندار جدید که اتفاقا در دوره هاشمی هم استاندار بود و موقع رفتن کسی برایش تره خرد نکرد اما الان شهر پر شده از بنر وتابلو هایی که جز تملق و کاسه لیسی فایده دیگری ندارد از بهار خواهشمندم اگر خبرنگاری دارد سر بزند و گزارشی تهیه کند که صدای همه را در آورده (180898)
۱۳۹۲/۰۹/۱۱ ۰۰:۰۵
بالاخره آقای روحانی به قول خویش عمل کردند و فردی بومی و اهل سنت رو استاندار کردستان کردند و جواب رای بالای استان کردستان رو به خوبی دادند !!!! (180913)