به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب : ۲۳۴۹۵۳

جانشین پراید چقدر قیمت خورد؟ / جدول

جانشین پراید چقدر قیمت خورد؟ / جدول
گروه اقتصادی: ارزیابی بازار خودروهای اسپرت میان قیمت سایپا نشان دهنده آن است که کوییکR مدل فول آپشن با قیمت ۱۹۰ میلیون تومان در بازار معامله شده و مدل ساده این خودرو نیز در بازار قیمتی در حدود ۱۸۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.کوییک یک خودرو هاچ‌بک است که شباهت ظاهری زیادی با تیبا ۲ و ساینا دارد، خورویی که سایپا بیشتر برای جذب جوانان به بازار عرضه کرد و تا حدودی توانست نظر این بخش از مشتریان را به خود جلب کند.
تیبا ۲ دومین خودرو اسپرتی که سایپایی‌ها به بازار عرضه کردند این خودرو در دو مدل هاچ‌بک و صندوق‌دار در بازار موجود است. مدل هاچ‌بک این خودرو با قیمتی در حدود ۱۶۲ میلیون‌تومان و مدل صندوق‌دار این خودرو نیز در مدل SX قیمتی در حدود ۱۴۷ میلیون تومان و مدل EX  این خودرو نیز با قیمت ۱۵۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد.

تفاوت مدل‌های تیبا SX  و تیبا EX 
یکی از سوالات متداولی که در مورد تیبا صندوق دار مطرح می‌شود، تفاوت مدل‌های تیبا SX  و تیبا EX است.  این دو تیپ در همه مشخصات فنی و ظاهری کاملا یکسان هستند و فقط در سه مورد با هم اختلاف دارند؛ مدل EX  این خودرو از سه آپشن « رینگ آلومینیومی»، «شیشه بالا بر برقی دربهای عقب» و «تنظیم آینه های جانبی برقی» برخوردار است که مدل SX فاقد آنها است.ساینا دیگر خودرو سایپایی است که مدل فول آپشن آن با قیمتی در حدود ۱۶۹ میلیون تومان معامله شد.
برچسب ها: قیمت پراید تیبا