به روز شده در ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ ساعت ۰۸:۴۷
کد مطلب : ۲۳۷۲۰۵

تازه‌ترین حاشیه‌ها برای «ریحانه»

تازه‌ترین حاشیه‌ها برای «ریحانه»
گروه فرهنگی: اگر نسبتی بین تعداد روزهای درشهرت‌بودن و میزان حاشیه‌های بازیگران سینما و تلویزیون ایران ببندیم، قطعا ریحانه پارسا با فاصله‌ای چشمگیر در صدر این فهرست می‌نشیند. بازیگری که سال97 فقط چند روز قبل از آغاز تصویربرداری سریال پدر و بعد از انصراف بازیگری که برای ایفای نقش عروس خانواده برگزیده شده بود، با معرفی دستیار کارگردان به کار اضافه شد و در عرض چندماه وقتی هنوز به بیست‌سالگی نرسیده بود، به شهرت عجیبی رسید.درست چند روز پس از پایان سریال پدر اولین حاشیه او در اینستاگرامش با حذف تمام عکس‌ها و آپلود تعداد زیادی عکس با پوشش عجیب‌وغریب شروع شد. اتفاقی که حامد‌عنقا، نویسنده و تهیه‌کننده سریال پدر، که نقش مهمی در شهرت پارسا داشت، به آن واکنش منفی نشان داد و از همان‌جا رابطه این2 تیره‌وتار شد تا جایی که در سریال آقازاده که به‌نوعی ادامه سریال پدر است و تیم بازیگری 2سریال هم مشابه هم است، نقشی به ریحانه پارسا نرسید.البته که پارسا راه خودش را رفت و زیاد هم از دور بازیگری خارج نشد. او بلافاصله با حضور عجیب و پوشش غریبش در جشن حافظ بار دیگر به صدر اخبار رسانه‌های زرد راه یافت و بعد هم خبر ساخت اولین فیلم کوتاهش را اعلام کرد. در فاصله کوتاهی پیمان قاسم‌خانی او را برای ایفای نقش در «خوب بد جلف2؛ ارتش سری» انتخاب کرد و حرکات عجیب‌وغریب و به‌معنای حقیقی کلمه شگفت‌انگیزش در کنفرانس مطبوعاتی پس از اکران فیلم در جشنواره فجر، هنوز هم که هنوز است انگشت حیرت را بر دهان تماشاکنندگان عکس‌ها و ویدئوهای او می‌گذارد. با کمترین فاصله از انتشار آن عکس‌ها، مهدی کوشکی، بازیگر و کارگردان تئاتر، عکسی از خودش و ریحانه پارسا منتشر کرد که از ازدواجشان خبر می‌داد و در یکی‌دو ماه اول قرنطینه عکس‌های خصوصی بی‌شمار آنان و مصاحبه‌ پرحاشیه‌شان در برنامه‌ای اینترنتی با اجرای اشکان خطیبی رسانه‌های زرد را رونق بخشید.


دوسه ماه بعد از ازدواج، ریحانه پارسا توئیترش را راه انداخت و در آن چند توئیت زن‌ستیزانه را کپی کرد که به خودش زحمت نداده بود قبل و بعدش را بردارد، چون توصیه فردی که توئیت را برایش نوشته بود هم در متن توئیت وجود داشت! هنوز اسکرین‌شات توئیت مضحک او دست‌به‌دست می‌شد که شایعه طلاق ریحانه پارسا و مهدی کوشکی بیرون آمد و حضور پارسا در خودرو یک خواننده و همراهی با او، شایعه‌هایی از رابطه‌اش با این خواننده را سر زبان‌ها انداخت. همه این ماجراها در کمتر از یک‌سال‌ونیم از به شهرت رسیدن او اتفاق افتاده است و اگر تعجب می‌کنید، پس هنوز با ورق آخر روبه‌رو نشده‌اید که خبر مهاجرت خانم پارسا از زبان سام درخشانی است!
درخشانی در مصاحبه رادیویی از مهاجرت ریحانه پارسا خبر داد و پارسا هم بعد از این خبر یک استوری در اینستاگرامش گذاشت که در آن چیزی به این مضمون نوشته شده بود که: «از شایعات و پشت سر من حرف‌زدن دست بردارید تا مجبور نشده‌ام چیزهایی را بگویم!»معلوم نیست که چیزهایی که خانم پارسا بعضی‌هایی را که معلوم نیست چه کسانی هستند، با بازگوکردنش تهدید کرده است چه هستند؛ هما‌ن‌طور که معلوم نیست این سفر به خارج یک مهاجرت دائمی است و آن‌طور که سام درخشانی گفته به‌علت خسته‌شدن پارسا از حرف‌هایی است که درباره‌اش می‌زنند یا آن‌طور که بعضی اخبار می‌گویند، به‌علت ساخت فیلمی است که لوکیشن آن در خارج از کشور است.با این حال برای جوانانی که در عرصه بازیگری به شهرت می‌رسند، این نگرانی وجود دارد که به خاطر نبود مشاوران خوب و جوزدگی، از متن کار به حاشیه می‌روند.از یکی مثل ریحانه پارسا که با «پدر» مشهور شد و در کمتر از 2سال این‌همه اتفاق و حاشیه رقم زد تا یکی مثل محسن افشانی که حدود 10سال پیش «ترانه مادری» را بازی ‌کرد و امسال چند ماهی است حکم زندانش تمام شده است!
مرجع : روزنامه شهر آرا
برچسب ها: ریحانه پارسا