به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ساعت ۱۵:۳۹
کد مطلب : ۲۴۱۱۶۵

قالیباف: گرانی‌ها، ربطی به جورجیا و میشیگان ندارد

گروه فیلم:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند از شکست «ترامپ» خوشحالیم اما نباید زندگی و معیشت مردم را به شکست یا پیروزی کسی در کاخ سفید گره زد.
قالیباف: گرانی‌ها، ربطی به جورجیا و میشیگان ندارد
محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس:
* انتخابات اخیر آمریکا و حوادث قبل و بعد از آن، اتفاقی عبرت‌آموز بود چرا که آمریکا در سال‌های اخیر مشکلات گوناگون خود را با قدرت رسانه‌ای پنهان کرده بود اما این روزها آمریکای واقعی به همگان نشان داده شد.
* تصویر امروز از آمریکا کاملاً روند رو به افول این کشور را به نمایش گذاشت و همانگونه که چند روز پیش سید حسن نصرالله گفت «ما از شکست قاتل حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس خوشحالیم».
* هر چند که از شکست ترامپ خوشحالیم اما عمیقاً باور داریم که زندگی مردم و معیشت آنان را نباید به شکست و پیروزی کسی در کاخ سفید گره زد؛ به مردم آدرس غلط ندهیم.
* تصمیمات ما در حوزه مسکن، بورس، ترخیص کالاهای اساسی، نظام بودجه‌ریزی، اختصاص ارز ترجیحی، سوداگری‌ها در بازار ارز، طلا و خودرو، بی‌تفاوتی نسبت به گرانی‌ها و رها کردن بازار و تولید ملی به پاستور، بهارستان، باب‌همایون و میرداماد ارتباط دارد نه به آریزونا، جورجیا و میشیگان؛ پس به مردم آدرس غلط ندهید.
* بایدن در بهترین حالت با اوبامایی که طراح تحریم های به اصطلاح فلج‌کننده و اولین ناقض تعهدات آمریکا است، تفاوتی ندارد.
...
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *