به روز شده در ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۲:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ساعت ۱۳:۵۶
کد مطلب : ۲۴۲۲۳۵

اثر هنری از تاثیر کرونا بر زندگی کودکان

اثر هنری از تاثیر کرونا بر زندگی کودکان
گروه فرهنگی: یک اثر هنری عظیم در انگلستان با هدف به تصویر کشیدن تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر کودکان جهان بر روی چمن خلق شد.به گزارش ایسنا، گروه هنری با نام «شن از نگاه تو» اثر هنری در زمین‌های اطراف «یورکشایر غربی» واقع در انگلستان خلق کرده‌اند که ۶هزار کودک در ابعاد واقعی را حین بازی به تصویر می‌کشد. این اثر از نمای بالا چهره یک کودک را به وجود می‌آورد.

این اثر هنری که «۶ هزار کودک» نام دارد به مناسب روز جهانی کودک (بیستم نوامبر) خلق شده بود. این اثر هنری عظیم با اشاره به هشدار «یونیسف» درباره احتمال مرگ ۶ هزار کودک بیشتر به صورت روزانه در پی شیوع ویروس کرونا خلق شده است.«۶ هزار کودک» که حدود ۱۱۰ متر طول دارد در طول سه روز خلق شد.این گروه هنری اوایل سال جاری اثر هنری دیگری را برای تشویق مردم به رعایت فاصله اجتماعی خلق کردند. خلق چهره «گرتا تونبرگ» فعال محیط‌زیست به مناسبت روز جهانی زن نیز از آثار این گروه هنری است.
برچسب ها: ویروس کرونا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *