به روز شده در ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ ساعت ۱۶:۴۰
کد مطلب : ۲۴۲۴۶۲

مسجد و معنویت جلوی کرونا را می‌گیرد

مسجد و معنویت جلوی کرونا  را می‌گیرد
گروه سیاسی: نماینده خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه مسجد و معنویت جلوی کرونا و بیماری‌ها را می‌گیرد، اظهار کرد: اکنون كه بیماری غوغا می‌کند  ما راه‌های آرامش معنوی را بر مردم بسته‌ایم.
محمد تقی نقدعلی  ضمن تقدیر از کادر درمانی کشور گفت: از ریاست مجلس و هیات رییسه مجلس به دلیل اینکه در مقابل افرادی که امید بسته بودند در این ایام مجلس را به تعطیلی بکشانند ایستادگی کردند، جلسات مجلس را سرپانگه داشتند و موجب شدند با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی امروز دورهم جمع بشویم و به تصویب قانون و انجام وظیفه بپردازیم تشکر می کنم.
وی افرود: امروز بسیاری از اصناف تعطیل شدند در حالی که بانک ها از یک روز دیرکرد جریمه چشم پوشی نمی کنند، چک ها به بانک ها می رود این دغدغه آفرین است یا آرامش افزا؟ این چه تصمیمی است که برای کنترل بیماری اتخاذ می شود؟ ساعات حمل و نقل را کاهش می دهند به خیال اینکه مشکل تراکم جمعیت و فاصله اجتماعی رفع شود در حالی که این تصمیم موجب تراکم بیشتر جمعیت شده است.این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه در این تصمیمات به نیازهای معنوی توجهی نشده است،اظهار کرد:به طب سنتی بها نمی دهند، افرادی ۲۰ سال در مسند مدیریت بهداشت و درمان این کشور تکیه زدند و جنایت بزرگ عقیم سازی و نسل کشی زنان ما را رقم زدند در حالی که مجلس با طرح جمعیت و تعالی خانواده جلوی این جنایت را می گیرد. 
برچسب ها: کرونا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *