به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ ساعت ۱۳:۵۴
کد مطلب : ۲۴۳۶۳۵

منحنی رشد صعودی مبتلایان ثابت شده است

منحنی رشد صعودی مبتلایان ثابت شده است
گروه جامعه: دبیر کمیته مراقبت و درمان بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اعمال محدودیت‌ها به‌ویژه اعمال آن‌ها از اول آذر ماه سبب شد تا منحی رشد صعودی مبتلایان به بیماری کرونا تا حدودی ثابت شود، اما هنوز روند شیوع نزولی نیست.اصغر انجیدنی در خصوص تاثیر محدودیت‌های اعمال شده از اول آذرماه در جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا اظهار کرد:  تاثیر این محدودیت‌ها زمانی خود را نشان می‌دهد که حداقل ۱۰ روز تا دو هفته از زمان اعمال محدودیت‌ها گذشته باشد و انشالله از ۱۵ آذر ماه شاهد کاهش مبتلایان و بستری‌ها در بیمارستان‌ها باشیم که این اتفاق نشان‌دهنده رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه کاهش اجتماعات و دورهمی‌های خانوادگی است.گفتنی است؛ تا روز گذشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۱۵۵ بیمار جدید کرونایی بستری شده و تعداد مجموع بستری‌ها ۱۱۵۹ نفر بوده است. همچنین تا شب گذشته تعداد ۳۰۲ بیمار کرونایی در آی‌سی‌یو داشته‌ایم.
در ۳۰ آبان ماه نیز دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۲۲۹ بیمار جدید کرونایی داشته  و تعداد مجموع بستری‌ها ۱۲۷۵ نفر بوده است. همچنین تعداد ۲۶۶ نفر در آی‌سی‌یو بستری بوده‌اند.
برچسب ها: ویروس کرونا مشهد
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *