به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ساعت ۱۵:۰۷
کد مطلب : ۲۴۳۸۴۱

یك امر بی سابقه در تاریخ آمریكا

یك امر بی سابقه در تاریخ آمریكا
گروه بین الملل: جن ساکی از سخنگویان سابق وزارت امور خارجه آمریکا و رییس اداره ارتباطات کاخ سفید در دولت باراک اوباما به عنوان سخنگوی جو بایدن، رییس جمهوری منتخب آمریکا انتخاب شد.
انتصاب خانم ساکی همراه با دیگر اعضای ارشد اداره ارتباطات رسانه ای کاخ سفید به وسیله  بایدن و کاملا هریس، معاون او اعلام شد.همه اعضای ارشد این اداره زن هستند که در تاریخ ریاست جمهوری آمریکا بی سابقه است.ریاست این اداره با کیت بدینگفیلد خواهد بود که در دوران معاونت ریاست جمهوری  بایدن از دستیاران مطبوعاتی او بوده است.دستیاران رسانه ای کاملا هریس، معاون رییس جمهور منتخب و جیل بایدن، همسر رییس جمهوری منتخب هم زن هستند.کار این افراد در کاخ سفید با تحلیف آقای بایدن در بیستم ژوییه آغاز خواهد شد.
 بایدن  در بیانیه ای گفت: ''مفتخرم که امروز اعضای ارشد تیم ارتباطات کاخ سفید را معرفی می کنم که همگی زن هستند. این افراد با قابلیت و با تجربه در زمینه ارتباطات دیدگاه های متنوعی را به سر کار خواهند آورد و همگی متعهد به ساختن کشور بهتری هستند. ' بایدن پیش از این اعضای تیم امنیت ملی و سیاست خارجی خود را معرفی کرده بود و قرار است در روزهای آینده اعضای اقتصادی کابینه را معرفی کند.برخلاف اعضای کابینه، مدیران ارتباطات و سخنگویان کاخ سفید نیاز به رای اعتماد سنا نیاز ندارند.


 
برچسب ها: آمریکا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *