به روز شده در ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ساعت ۱۳:۱۳
کد مطلب : ۲۴۴۱۴۹

معین: پنهان‌کاری دیگر جواب نمی‌دهد!

معین: پنهان‌کاری دیگر جواب نمی‌دهد!
گروه سیاسی:  وزیر علوم دولت اصلاحات در واکنش به ترور شهید محسن فخری‌زاده، از ترور یکی دیگر از دانشمندان کشورمان توسط تروریست‌های رژیم صهیونیستی در دهه ۸۰ شمسی نوشت و به انتقاد از پنهان کاری در این خصوص پرداخت.
مصطفی معین، در صفحه اینستاگرام خود تصاویری منتشر کرد و نوشت: «در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۸۵، دکتر اردشیر حسین‌پور استاد فیزیک هسته‌ای دانشگاه شیراز و سرپرست آزمایشگاه تحقیقاتی مالک اشتر در خوابگاه صدرای دانشگاه با گاز رادیواکتیو توسط عوامل موساد ترور شد.در آن زمان ترور این دانشمند برجسته هسته‌ای از سوی مقامات تکذیب شد (که سیستم اطلاعاتی زیر سئوال نرود!) و او به عنوان مورد گازگرفتگی معمولی، غریبانه به خاک سپرده شد!پس از مدتی روزنامه‌های ساندی تایمز و تایم و در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۰۷ روزنامه‌هارتص ترور حسین‌پور به دست موساد را افشا کردند و‌هارتص همچنین تهدید کرد که "این اول کار است!"از آن تاریخ تا این زمان ۶ دانشمند اتمی ایران بدست رژیم صهیونیستی ترور شده‌اند ولی به جای کشف و ریشه کنی نفوذ در سیستم اطلاعات و امنیت کشور، هر بار صورت‌مساله پاک و یا مانند شهادت دکتر محسن فخری‌زاده با آن برخورد سیاسی- جناحی شده است!

 
مرجع : سایت جماران
برچسب ها: تروریسم
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *