به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ساعت ۱۸:۰۶
کد مطلب : ۲۴۴۲۱۷

۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان

۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان
گروه جامعه:سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده است.آرش نجیمی با اشاره به وضعیت شیوع در استان اصفهان در ۲۴ ساعت اخیر اظهار داشت: در این بازه زمانی یک هزار و ۵۸۲ بیمار مشکوک به به مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.وی افزود: از این تعداد مراجعه کننده تست کرونای ۶۱۶ نفر مثبت بوده است.سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت اخیر، ۲۰۱ بیمار مبتلا به، در بیمارستان‌های استان اصفهان به جز آران و بیدگل بستری شده‌اند، ابراز داشت: هم اکنون مجموع مبتلایان به کرونای بستری در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به یک هزار و ۵۵۵ نفر است.
وی افزود: در حال حاضر ۳۶۰ بیمار مبتلا به در استان اصفهان نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانها نگهداری می‌شوند.نجیمی تعداد مرگ و میر بیماران مشکوک به در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ۲۴ ساعت اخیر را ۴۱ نفر اعلام کرد و گفت: تاکنون تست ۲۲ نفر از این افراد مثبت بوده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *