به روز شده در ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ ساعت ۱۶:۱۷
کد مطلب : ۲۴۴۳۰۱
رئیس‌جمهور آمریکا: انتخابات ما هدف یک حمله هماهنگ است

ترامپ: انتخابات سوم نوامبر فاسد بود و پر از تقلب

امکان ریاست‌جمهوری جو بایدن وجود ندارد
ترامپ: انتخابات سوم نوامبر فاسد بود و پر از تقلب
گروه بین‌الملل: رئیس‌جمهور آمریکا در یک سخنرانی طولانی ۴۶ دقیقه‌ای در مورد تقلب در انتخابات، سیستم انتخابات آمریکا را "تحت حمله و محاصره هماهنگ‌شده" دانست و تاکید کرد که از نظر آماری غیرممکن است که وی به جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا باخته باشد.

دونالد ترامپ گفت: شايد اين مهمترين سخنرانى باشه كه تا حالا انجام دادم، من ميخواهم بعد از انتخابات طولانى سوم نوامبر، مراحل پيشرفت را روزرسانى كنم. اتفاقات بسيار بدى افتاد و بخاطر وظايف رياست‌جمهورى من بايد از قانون اساسى و آراى شما دفاع كنم. نه بخاطر ٧٤ ميليون رایی که به من داده شد بلكه براى اطمينان به سیستم انتخابات آزاد و راى‌گيرى. رئیس‌جمهور ایالات متحده افزود: من به عنوان رئیس‌جمهور متعهد شدم تا از آرای ملت محافظت بکنم. این انتخابات فاسدی بود و دموکرات‌ها طوری برنامه‌ریزی کرده بودند که انگار این نتیجه را از قبل می‌دانستند برای همین جو بایدن هیچ تلاشی برای ایجاد کمپین انتخاباتی نمی‌کرد.

دونالد ترامپ، گفت: نیروهای فاسد صندوق‌های رای را با آرای جعلی پر کرده بودند. این تقلب بسیار گسترده بوده و در ابعادی صورت گرفته که تاکنون دیده نشده است. ترامپ از دادگاه عالی خواست تا کار درست را برای آمریکا انجام دهد که به گفته وی مستلزم ملغا کردن صدها هزار رای است و در آن صورت ترامپ به آسانی در تمامی ایالت‌ها پیروز خواهد شد. اگرچه ترامپ هفته گذشته به دولتش اجازه داد تا با تیم انتقالی بایدن همکاری کند اما هنوز از قبول شکست در انتخابات امتناع کرده است. ترامپ با اظهاراتی که در این فیلم مطرح کرد اعتراض خود به نتایج را جدی‌تر مطرح و تهدید کرد که سابقه دیرینه انتقال قدرت صلح‌آمیز در این کشور را مختل می‌سازد.
وی گفت: در این انتخابات تقلب صورت گرفته و همه این موضوع را می‌دانند. کشور ما به کسی نیاز دارد که بگوید "حق با شماست". اگر ما این تقلب وحشتناک را که در انتخابات ۲۰۲۰ صورت گرفته ریشه‌کن نکنیم، دیگر کشوری نخواهیم داشت. ترامپ همچنین افزود: "شرکت سیستم‌های رای‌گیری دومینین" که سخت‌افزارهای رای‌گیری استفاده شده در بسیاری از ایالت‌ها را می‌سازد بسیار مشکوک است و بسیاری از رای‌دهندگانی که دکمه مربوط به نام "ترامپ" را در رای‌گیری فشار داده‌اند، آرای‌شان برای بایدن محاسبه شده است.
رئیس‌جمهور آمریکا ادامه داد: موکرات‌ها هزاران برگه رای، چاپ و توزیع کردند و برای افراد ناشناس در ایالت های سرنوشت ساز ارسال کردند. ارسال آرای پستی، در را برای سیلابی از تقلب گشود. با این حجم از تخلف و تقلب در انتخابات، امکان ریاست‌جمهوری جو بایدن وجود ندارد.

ترجمه سخنرانی ترامپ
می خواهم گزارشی به شما بدهم از تلاش های شبانه روزی ما در برملا کردن این تقلب انتخاباتی که در تاریخ ۳ نوامبر رخ داد و به طرز احمقانه ای طول کشید.
ما چیزی داشتیم که 'روز انتخابات' نام داشت ولی الان شده هفته ها و ماه های انتخابات و اتفاقات بدی در این مدت رخ داد.
من به عنوان رئیس جمهور وظیفه ای بالاتر از دفاع از قوانین و قانون اساسی آمریکا ندارم، بنابراین مصمم هستم که از سیستم انتخابات مون دفاع کنم که به طرز هماهنگ شده ای مورد حمله و محاصره قرار گرفته. ماه ها قبل از انتخابات به ما اخطار داده شد که نباید پیروزی زود هنگام اعلام کنیم، به ما گفتند که هفته ها و شاید ماه ها طول بکشد تا رای های پستی را بشماریم و نتیجه را تایید کنیم. به رقیب من گفته شد که از تبلیغات دور باش، ما به تو احتیاج نداریم، همه چیز تحت کنترل است.در واقع طوری رفتار کردند که انگار می دانستند نتیجه انتخابات چه خواهد بود.
در روزهای بعد از انتخابات تلاش کردند برنده را اعلام کنند در صورتی که در ایلات های بزرگتر هنوز داشتند آرا را می شمردند.
پروسه قانونی باید طی شود و اطمینان خاطر حاصل شود که فقط رای های قانونی شمرده شود، نه غیرقانونی. این فقط احترام به رای ۷۴ میلیون آمریکایی نیست که به من رای دادند، قضیه اطمینان خاطر حاصل کردن از این موضوع است که آمریکایی ها می توانند به این انتخابات و انتخابات آینده اطمینان داشته باشند.
ما مدارک بسیاری داریم، دموکرات ها با برنامه ریزی ، سیستم رای پستی را وارد انتخابات کردند که نتیجه انتخابات را عوض کنند ولی نمی دانستند که موضوع از آن چیزی که فکر می کردند سختتره چون ما در همه ایالت های بزرگ و ایالات کلیدی پیشتار بودیم.
دموکرات ها به طور بی شائبه ای تلاش کردند ده ها میلیون برگه رای چاپ کنند و برای کسانی بفرستند که اصلا درخواست برگه رای نداده بودند. آنها پندمیک کرونا را  بهانه ای برای رای پستی قرار دادند. آنها نتیجه انتخابات را از ماه ها قبل می دانستند. روز انتخابات قانون گذاران در تعیین نتیجه آنچنان دخالتی نداشتند، ولی از لحاظ قانونی آنها بیشتر در این موضوع دخیل می بودند.
صف های رای دهندگان در روز انتخابات پر از افرادی بود که حق رای نداشتند، به علاوه آدرس های غلط،  اسم های غلط، و برگه رای هایی که بیشتر از افراد مجاز برای رای بودند.
در ویسکانسین ۱۰۰ هزار ادرس اشتباه وجود داشت، ولی همه برگه ها رو قبول کردند ، کسی نمی دونست، ولی من می دونستم که اونا رای دهندگان غیر قانونی هستند.
من در بسیاری از ایالت ها پیشتاز بودم، ولی یه مرتبه هزاران برگه رای مثل سیل وارد حوزه های انتخاباتی شد. هزاران برگه تقلبی وجود داشت که قرار نبود توسط ناظرین دیده شوند، یا افرادی که با خوشحالی رفتند رای بدهند ولی بهشون گفتند شما قبلا رای داده اید و این افراد احترامشون را نسبت به سیستم انتخاباتی از دست دادند.
این اتفاق ده ها هزار بار تکرار شد و نشون داد که دموکرات ها چقدر مستأصل هستند.
بالاتر ازهمه این مسائل، شرکتی وجود داره به نام دومینیون که با یک کلیک یا با وارد کردن یه قطعه داخل دستگاه رای ها از ترامپ به بایدن منتقل می شوند. ۹۶٪ پولی که کارمندان این شرکت از حقوقشون رو بخشیده اند رفته برای دموکرات ها. این شرکت توسط چه کسانی اداره میشه؟ دقیقا کجاییه؟ کی رای های ما رو می شماره؟ و کجا شمرده میشن؟ در آمریکا که شمرده نمی شوند.
تحت رهبری من جمهوری خواهان بیشتر صندلی های مجلس نمایندگان رو بدست آوردند و الان دموکرات ها نمی دونند باید چه کار بکنند.
ما هنوزنتیجه انتخابات مهم سنا رو در پیش رو داریم و اون مشخص می کنه که ما سنا رو در اختیار خواهیم داشت یا نه.
ما هم در مجلس نمایندگان و هم در سنا موفقیت چشمگیری داشتیم و اصلا امکان نداره کسی که این ارقام رو برنده شده، در انتخابات ببازد.
سخنگوی یکی از ایالت ها به من گفت، امکان نداره من بیشتر از شما رای بیارم، شما خیلی از من محبوب تر هستید و این فقط می تونه فساد انتخاباتی باشه.
شمارش مجدد آرا در جورجیا هیچ معنی نداره چون اونا نمی خوان امضا ها چک شوند و تطبیق داده شوند. ما سخنگوی ایالت و فرمانداری داریم که کار را برای چک کردن امضا ها سخت کرده اند، چرا؟ باید از اونا بپرسیم.
ما باید امضای برگه رای ها رو با امضای روی پاکت ها و سپس با امضای رای دهنده در دوره قبلی تطبیق بدیم و اگر این کار رو نکردیم فایده ای ندارد چون بازشماری همان دروغ هاست.
دموکرات از پندمیک به عنوان بهانه استفاده کردند و الان هیچ کس خوشحال تر از چین نیست.
میلیون ها رای غیر قانونی در سیستم رای پستی وارد صندوق رای شد، و چون این اتفاق افتاد نتیجه انتخابات باید در این ایالت ها برگرده. 
این انتخابات یه فاجعه محض بود. ما نمی توانیم بسادگی از کنار آن رد شویم. ما هزاران هزار رای قانونی داریم، خیلی بیشتر از آن چیزی که از لحاظ قانونی برای برنده شدن نیاز داریم، مدیا هم این را می دانند ولی حاضر نیستند آن را گزارش کنند.
حقه رای پستی آخرین بخش از تلاش دموکرات ها برای برگرداندن نتیجه انتخابات ۲۰۱۶ هست و [برای آنها] مثل زندگی در جهنم می مونه. رقبای ما بارها ثابت کردند که دست به هر کاری میزنند تا در قدرت باقی بمانند.
نیروهای فاسدی که برگه رای های تقلبی را پر کردند و افراد فوت شده رو ثبت نام کردند، هیچ فرقی با کسانی که پشت سر هم توطئه راه انداختند ندارند.
شما ۴ سال است که عطش مبارزه با جنبش 'آمریکا در اولویت' را می بینید. برای آنها آمریکا در اولویت نیست، ما داریم قدرت را به شما مردم آمریکا باز می گردانیم، آنها 'آمریکا اول است' را نمی خواهند، آنها فقط پول و قدرت را برای خودشان می خواهند. به همین دلیل من را به عنوان رئیس جمهور شما نمی خواهند.
از روز اولی که اعلام کردم کاندیدای ریاست جمهوری هستم، شروع به تحقیق در مورد من کردند و تا به امروز ادامه داشته. توطئه دخالت روسیه، توطئه استیضاح، و خیلی موارد دیگه.
رابرت مدار ۴۸ میلیون دلار از پول مالیات مردم رو خرج تحقیق علیه من کرد و در آخر مشخص شد هیچ تبانی در کار نبوده.
آنها می خواهند نه من را، بلکه ما رو پایین بکشند و ما هرگز اجازه این کار را نمی دهیم.
یک دوستی به من می گفت تو از همه این تحقیقات سربلند بیرون آمدی، و این تو را پاک ترین شخص در آمریکا نشان میده.
افرادی در این دولت بودند که کتک خوردند و بهشون توهین شد، اونا ناپدید شدند. هیچ کس نمی دونه کجا رفتند. چرا فعال نیستند؟ چرا درگیر کار نیستند؟ فساد اینقدر گسترده بود که بیش از این نمی توانستند تحمل کنند. آنها از طرف دموکرات ها تهدید شدند، آنها انسان های خوبی هستند.
کاری که شما باید انجام دهید این است که جلسات استماع رو گوش کنید، مدارک خیلی زیادی داریم و به اندازه کافی زمان برای تصدیق برنده واقعی این انتخابات هم داریم.
برای بسیاری از ایالت ها مردم بدون نشان دادن کارت شناسایی و تاییدیه شهروندی آمریکا رای دادند. این یک آبروریزی محض برای کشور ما بود.
در کل اروپا به جز دو کشور، سیستم رای پستی غیر قانونی محسوب میشه. دموکرات ها همه تلاش شان را کردند همه همه اقدامات قانونی برای رای گیری رو بلاک کنند تا این انتخابات را بدزدند.
من حاضرم هر نتیجه درست و دقیقی رو قبول کنم و امیدوارم جو بایدن هم حاضر باشه این کار را انجام بده.
این انتخابات بالاترین کابینه در بزرگترین کشور دنیا در طول تاریخ است و هر آمریکایی با منطقی باید بتواند نتیجه واقعی این انتخابات را قبول کند.
اگر این فساد عظیم در انتخابات ۲۰۲۰ رو از ریشه بیرون نکشیم، ما دیگر کشوری نخواهیم داشت، پس با حمایت مردم آمریکا ما صداقت و یکپارچگی رو بر می گردانیم و اعتماد را در سیستم انتخاباتی مان دوباره ایجاد می کنیم.
ممنون و خداوند شما و آمریکا خیر و برکت دهد.
 
برچسب ها: دونالد ترامپ