به روز شده در ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ ساعت ۱۷:۳۴
کد مطلب : ۲۴۴۶۲۱

انتخاب دختر شایسته آمریکا در سال2020/تصاویر

انتخاب دختر شایسته آمریکا در سال2020/تصاویر
گروه فرهنگی: مراسم انتخاب و تاج گذاری دختر شایسته امریکا در سال 2020 به دلیل شیوع کرونا با تعویق انجام شد. اما در نهایت، تاجِ دختر شایسته آمریکا به خانم آسیا برانچ تعلق گرفت. آسیا ۲۲ ساله متولد میشیگان و فارغ التحصیل از دانشگاه میسیسیپی هست. سال ۲۰۱۸ هم،  لقب miss mississippi رو کسب کرد.آسیا برانچ دختر 22 ساله آمریکایی آفریقایی‌تبار است که قد وی 172 سانتیمتر و وزن او 54 کیلوگرم است.دختر شایسته سال 2020 امریکا اهل بونویل، دانشجوی کارشناسی ارشد است و در حال حاضر در حال ادامه تحصیل در رشته ارتباطات بازاریابی یکپارچه با تأکید بر روابط عمومی و جزئی در تجارت عمومی در دانشگاه می سی سی پی است.

آسیا برانچ در سال 2018 به عنوان زیباترین دختر در اُ ال ای میس شناخته شد، دستاوردی که او به آن بسیار افتخار می‌کند. وی  به عنوان اولین خانم می سی سی پی آمریکایی-آفریقایی تبار شناخته شده است. وی طی چندین سال گذشته از کودکان در معرض خطر و کودکانی با پدر و مادری دارای حکم های کیفری حمایت کرده است.آسیا به اهمیت حفظ شیوه زندگی سالم اهمیت زیادی می‌دهد و تمرینات سخت بدنسازی انجام می دهد. او همچنین عاشق سفر، خواندن و تبلیغ خط لوازم آرایشی خود است.
 
کودکی سخت آسیا برانچ دختر شایسته امریکا 
آسیا برانچ هنگامی که ده ساله بود، پدرش به جرم آدم ربایی و سرقت مسلحانه دستگیر شد، درحالی که آسیا و خواهر برادرانش درحال تماشای این صحنه بودند.  ‌به گفته خودش، این یک مرحله ی حساس در زندگی اش بود، چون پس از این اتفاق خانه‌ای که در ان سکونت داشتند، از طرف دولت مصادره شد و مردم به چشم دیگری به او و خانواده‌اش نگاه می کردند.‌درحال حاضر، آسیا سعی دارد که به کودکانی که وضعیت مشابه دارند کمک کند و در جهت آگاه سازی جامعه فعالیت می‌کند.

آسیا به عنوان خانم می سی سی پی آمریکا ، می خواهد به دیگران بیاموزد که لازم نیست با توجه به شرایطشان تعریف شوند. جمله مورد علاقه وی از رندی پاوش ، "ما نمی توانیم کارتهایی را که در دست داریم تغییر دهیم ، فقط باید بدانیم چگونه با این دست بازی می کنیم" ، به آسیا انگیزه می دهد تا زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارد و  آنها را برای غلبه بر همه مشکلات زندگی تشویق کند.