به روز شده در ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ ساعت ۱۲:۰۹
کد مطلب : ۲۴۷۲۵۱
مشکلات ایران ناشی از درگیری دائمی با جهان است

مردم دیگر طاقت تحمل مشکلات را ندارند

مردم دیگر طاقت تحمل مشکلات را ندارند
گروه سیاسی: معیشت مردم روز به روز تنگناهای بیشتری را به خود می‌بیند و زندگی برای بخشی از جامعه به سختی‌ می‌گذرد. شرایط دشوار کنونی این سئوال را مطرح می‌کند که چرایی تداوم محدودیت‌ها در چه چیزی می‌تواند باشد؟
  دبیر کل حزب ملت ایران، در این‌باره اظهار داشت: مردم ایران مشکلات‌شان به حدی رسیده است که دیگر طاقت ندارند و سختی‌های از تحمل‌شان خارج شده است. آن هم در شرایطی که با توجه به ناراحتی‌های زیادی که دارند، شرایط را تحمل می‌کنند و این امر بسیار ارزشمند است.
خسرو سیف گفت: الان جامعه در حالی محدودیت‌های گسترده‌ای دارد که گویی هیچ راهی برای رها شدن از این وضعیت پیدا نمی‌شود.
او تصریح کرد: مشکل کشور ما که حل مسائل را غیرممکن کرده،‌ چیزی جز این نیست که دست‌اندکاران فعلی برای اداره امور واقع‌بین نیستند و نمی‌خواهند شرایط را آنطور که هست، ببینند. اتفاق خوب البته این است که مردم ایران کشورشان را دوست دارند و به همین دلیل شرایط را تحمل می کنند. درست مانند زمان دولت دکتر مصدق که افکار عمومی فقر را به دلیل مبارزه با تمامیت‌خواهی و سلطه‌پذیری پذیرفته بودند.وی توضیح داد: همه مشکلات ما به این موضوع ربط پیدا می‌کند که دائما با جهان درگیر هستیم. کار به جایی رسیده است که حتی با بیشتر کشورهای همسایه فضای نامناسبی داریم‌. در دنیای امروز کشورها به رابطه با یکدیگر احتیاج مبرم دارند و نمی‌شود با دنیا دعوا کرد و منتظر آرامش و پیشرفت بود. ای کاش مسئولان سیاست‌ خارجی‌ ما را با لحاظ کردن منافع ملی به‌گونه‌ای مدیریت کنند تا بتوانیم ارزش پول ملی‌ را حفظ کنیم. از این طریق است که می توانیم با استفاده از پتانسیل‌های کشور ثروتمندمان، رضایت‌مندی عمومی را روز به روز بیشتر کنیم.
خسرو سیف در پایان گفت‌: مردم ایران بسیار نجیب هستند و حتی با وجود اینکه سختی‌های زیادی به چشم می‌بینند، بازهم در مواقع لازم و ضروری برای محافظت از استقلال کشور هر کاری که لازم باشد،‌ انجام خواهند داد.

 
مرجع : اعتمادآنلاین
برچسب ها: مردم
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *