به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ ساعت ۱۳:۴۶
کد مطلب : ۲۵۰۱۲۷

ماشین گلزنی سامپدوریا به یوونتوس برنمی‌گردد

ماشین گلزنی سامپدوریا به یوونتوس برنمی‌گردد
گروه ورزشی:فابیو کوالیارلا مهاجم گلزن و کهنه‌کار سمپدوریا بازگشت به یوونتوس را رد کرد و گفت که به تیم فعلی خود وفادار است.به گزارش ورزش سه، فابیو کوالیارلا، مهاجم کهنه‌کار سمپدوریا، پس از انتشار اخباری در رابطه با بازگشتش به یوونتوس، اعلام کرد که به تیم فعلی خود متعهد و وفادار است.گفته می‌شود که آندره‌آ پیرلو، سرمربی یووه، به دنبال به خدمت گرفتن کوالیارلا در پنجره زمستانی است.این مهاجم 37 ساله در سال‌های 2010 تا 2014 در 102 بازی 30 گل برای یوونتوس زده بود، هر چند که به نظر می‌رسد قصد ندارد یک بار دیگر به تورین بازگردد.کوالیارلا در اینستاگرام خود به شایعات مربوط به پیوستنش به یوونتوس پاسخ داد و به تیم فعلی‌اش، سمپدوریا، ابراز وفاداری کرد.فابیو کوالیارلا در اینستاگرام خود نوشت: "اگر شما برای تیمی بسیار مایه گذاشته باشید و در مقابل قدردانی بسیاری هم دریافت کرده باشید، اگر هر بار حس می‌کنید که احساسات در سینه‌تان می‌کوبند، این به آن معناست که پیوند بین شما قوی تر از هر چیز دیگری است. این فراتر از پیشنهادات وسوسه کننده‌ است و گزارش‌های فعلی را رد می‌کند و گذشته را گرامی می‌دارد.من اینطور فکر می‌کنم، زندگی می‌کنم و بازی می‌کنم. زنده باد سمپدوریا!"
کوالیارلا گلزن برتر سمپدوریا در این فصل بوده و 7 گل در 14 بازی خود برای این تیم به ثمر رسانده است.این ششمین فصل کوالیارلا در سمپدوریاست.با توجه به اینکه کوالیارلا قصد بازگشت به یووه را ندارد، پیرلو باید به دنبال مهاجم دیگری برای تیمش باشد.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *