به روز شده در ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ساعت ۱۰:۵۳
کد مطلب : ۲۵۱۰۷۹

میلیچ رفت، اما دیاباته را حتماً راضی می‌کنند

میلیچ رفت، اما دیاباته را حتماً راضی می‌کنند
گروه ورزشی: بلافاصله پس از رفتن میلیچ، این شایعه در فضای مجازی مطرح شد که مهاجم سیه‌چرده آبی‌پوشان نیز می‌خواهد چمدان خود را به مقصد فرانسه ببندد و از فوتبال ایران برود. البته حکایت شیخ با شرایط میلیچ کاملاً متفاوت است.ساعاتی پس از پایان دربی پایتخت، دوران حضور هرویه میلیچ در استقلال نیز عملاً به پایان رسید. مدافع کروات آبی‌پوشان چند ساعت پس از خاتمه این مسابقه همراه با خانواده خود تهران را ترک کرد و به کرواسی برگشت. سفری که احتمالاً بی‌بازگشت خواهد بود و بعید است در چنین شرایطی او مجدداً حاضر به بازگشت شود. از طرف دیگر، با توجه به کاری که این بازیکن اروپایی انجام داد محمود فکری هم قاعدتاً دیگر حاضر نمی‌شود با او کار کند مگر اینکه یک آشتی بسیار بزرگ در جمع استقلالی‌ها صورت بگیرد.

رفتن خارجی‌ها
با توجه به شرایط اقتصادی و افزایش سرسام‌آور قیمت ارز، مقامات تصمیم‌گیرنده برای فوتبال ایران ترجیح دادند جذب هرگونه بازیکن و مربی خارجی برای این فصل را ممنوع اعلام کنند و همه تیم‌ها فقط بتوانند خارجی‌هایی که از قبل در اختیار داشتند را در صورت تمایل، حفظ کنند.دقیقاً از همان زمان که قانون مذکور جنبه اجرایی پیدا کرد، منتظر بودیم تا شاهد جدایی خارجی‌های باقی‌مانده در فوتبال کشور باشیم چون بدیهی است پرداخت دستمزد آنها به صورت ارزی فشار فراوانی به باشگاه‌ها می‌آورد.در چنین شرایطی محمود فکری با میلیچ دچار اختلاف نظر فنی نیز شده بود و حالا که این بازیکن جایی در ترکیب ثابت استقلال ندارد، رفتن او حداقل به لحاظ مالی کمک قابل ملاحظه‌ای به این باشگاه می‌کند چون مجبور نیستند به پای مهره‌ای یورو بریزند که کارایی ندارد و به خاطر تصمیمات سرمربی، عملاً مسابقات را از روی سکوها تماشا می‌کند.

حفظ شیخ
شیخ دیاباته هم از زمان روی کار آمدن محمود فکری جایگاه ثابتی در استقلال ندارد و مسابقات قابل ملاحظه‌ای را به دلیل مصدومیت و یا اختلاف نظر با سرمربی استقلال از دست داده است به همین خاطر بلافاصله پس از رفتن میلیچ، این شایعه در فضای مجازی مطرح شد که مهاجم سیه‌چرده آبی‌پوشان نیز می‌خواهد چمدان خود را به مقصد فرانسه ببندد و از فوتبال ایران برود. البته حکایت شیخ با شرایط میلیچ کاملاً متفاوت است.او آقای گل فصل گذشته لیگ برتر محسوب می‌شود و همچنان میان هواداران محبوبیت زیادی دارد. اغلب کارشناسان نیز تأکید می‌کنند دیاباته مهاجم فوق‌العاده فرصت‌طلبی است و اگر شرایط برایش مهیا شود، قطعاً دوباره می‌تواند مانند فصل قبل اوج بگیرد بنابراین حتی اگر شایعه نارضایتی و تمایل به جدایی دیاباته صحت داشته باشد، باز هم مدیران باشگاه به دلایل مختلف با این مسئله مخالفت خواهند کرد و شیخ را راضی می‌کنند تا فعلاً در استقلال باقی بماند چون به خوبی می‌دانند اگر این فوروارد برود و استقلال مشکل گلزنی پیدا کند، هواداران هرگز آنها را به دلیل عدم حفظ او نمی‌بخشند.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: شیخ دیاباته
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *