به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب : ۲۵۱۱۰۵

یک محیط‌بان در حمله مسلحانه جان باخت

یک محیط‌بان در حمله مسلحانه جان باخت
گروه حوادث: عباس میرزا کریمی از محیط‌بانان با سابقه و پرتلاش و قدیمی محیط زیست استان تهران شب گذشته بر اثر یک سو قصد و حمله مسلحانه از سوی فرد یا افرادی جان باخت.تقی‌زاده دادستان عمومی دماوند اعلام کرد که رئیس سابق اداره محیط زیست دماوند در مسیر جاده آبسرد در اثر حمله با سلاح جنگی مورد حمله قرار گرفته است.
ارشد محیط‌دار میرزا کریمی از محیط‌بانان با سابقه محیط زیست استان تهران بوده است.جمشید محبت‌خانی فرمانده یگان سازمان محیط زیست نیز گفت: عباس میرزا کریمی شب گذشته در جریان بازگشت به منزل از سوی فرد یا افرادی مورد حمله مسلحانه قرار گرفت و متأسفانه اقدامات انجام شده پزشکی برای نجات جان این محیط‌بان به نتیجه‌ای نرسید.وی اعلام کرده است: دلایل این حادثه در دست بررسی است و اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.میرزا کریمی از محیط‌بانان با سابقه محیط زیست استان تهران و از حامیان اساسی محیط‌بانان و افراد پیگیر در راستای احقاق حقوق محیط بانی و محیط زیست در کشور بود که سال‌ها تلاش و عمر خود را در راه حفاظت از حیات وحش و عرصه‌های طبیعی صرف کرد.گفته می‌شود خودروی میرزا کریمی در هنگام بازگشت به منزل به رگبار بسته شده است.
مرجع : مهر
برچسب ها: محیط بان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *