به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۲۵۱۱۷۷

محدودیت ترددبه استان‌های شمالی باقی است

محدودیت ترددبه استان‌های شمالی باقی است
گروه جامعه: مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: علیرغم اینکه وضعیت قزوین زرد اعلام شده است. همچنان تردد قزوینی‌ها به شهرهای شمالی ممنوع است و افرادی که به شمال سفر کنند جریمه می‌شوند.
قدرت‌الله مهدیخانی تصریح کرد: از هم استانی‌های عزیز می‌خواهیم که از تردد در جاده‌های شمالی خودداری کنند چرا که همچنان تردد در این جاده‌ها ممنوع است.وی افزود: با توجه به وضعیت شیوع کرونا در استان‌های شمالی تردد هر گونه تاکسی  مینی‌بوس و اتوبوس از قزوین به این استان‌ها ممنوع است و در حال حاضر صرفاً ماشین‌های باری اجازه تردد در این مسیر را دارند.مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین اظهار کرد: ماشین‌های شخصی که در آزادراه‌ها و جاده‌های منتهی به شمال تردد کند جریمه می‌شوند، افرادی که به دلایل ضروری قصد سفر به این استان‌ها را دارند برای کسب مجوز باید به فرمانداری مراجعه کنند.وی خاطر نشان کرد: کرونا همچنان باقی است با توجه به تعطیلی پیش‌رو از هم استانی‌ها و شهروندان قزوینی می‌خواهیم وضعیت را عادی تصور نکنند و سفر به استان‌های شمالی خودداری کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *