به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۲۵۱۲۳۹

حضور برادر نوید محمدزاده در قورباغه

حضور برادر نوید محمدزاده در قورباغه
گروه فرهنگ وهنر:نوید محمدزاده بازیگر سرشناس سینمای کشورمان در تجربه‌ای متفاوت در سریال قورباغه با برادرش امید همبازی شد.
سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسدزاده، سریال جدید و درحال پخش این روز‌های شبکه نمایش خانگی است که تابحال چهار قسمت از این سریال توزیع شده است.
این سریال که اولین تجربه هومن سیدی در نمایش خانگی محسوب می‌شود با حضور بازیگران زیادی مقابل دوربین رفته و در هر قسمت چهره‌های جدیدی معرفی میشوند که امید محمدزاده یکی از چهره‌های قسمت چهارم این سریال بود.امید محمدزاده، برادر نوید محمدزاده است که در سریال قورباغه در نقش ناصر، جوانی‌های پدر رامین مقابل دوربین رفت.
برادر نوید محمدزاده تجربه بازی در سکانس کوتاهی در فیلم عصبانی نیستم را در کارنامه هنری اش دارد که سکانس مربوط به اعدام بود و سانسور شد.
نوید محمدزاده بازیگر نقش اصلی قصه سریال قورباغه یعنی نوری سردسته باند مواد فروش‌ها است که با رامین با بازی صابر ابر دوست صمیمی است.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *