به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ ساعت ۱۱:۳۳
کد مطلب : ۲۵۱۳۱۹

بد شانس‌ترین فوتبالیست‌های جهان فوتبال

بد شانس‌ترین فوتبالیست‌های جهان فوتبال
گروه ورزشی: بازیکنان بزرگی بوده اند که هر کدام به دلایل مختلف، نتوانسته اند به حق خود در دنیای فوتبال برسند و در دوران حرفه‌ای خود با بدشانسی‌های زیادی مواجه شده اند.

۱. میشائیل بالاک
یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال آلمان بود و در تیم‌های بزرگی مانند چلسی و بایرن مونیخ بازی کرد، اما او قهرمانی در جام جهانی و لیگ قهرمانان را به علت مصدومیت‌های متوالی خود از دست داد و این دلیلی به جز بدشانسی های او ندارد.

۲. آدرین دو هورتی
او بدون این که تمام توانایی خود را نشان دهد، به طور غم انگیزی در گذشت. دو هورتی بخشی از تیم سال ۹۲ منچستر یونایتد بود، اما نتوانست در این تیم خودی نشان دهد.

۳. آندریاس اسکوبار
گل به خودی که او در جام جهانی ۱۹۹۴ مقابل آمریکا به تیم خود زد، باعث شد توسط بعضی کارتل‌های مواد مخدر در کلمبیا که برای این بازی شرط بندی کرده بودند با ضرب ۶ گلوله کشته شود.

۴. ابو دیابی
دیابی در سال ۲۰۰۶ به تیم فوتبال آرسنال پیوست؛ اما تنها ۲ ماه بعد از ورود به این تیم با مصدومیت بزرگی مواجه شد. دیابی هرگز از این مصدومیت بهبود پیدا نکرد و تا پایان دوران حرفه‌ای خود به دلیل مصدومیت بازی‌های فراوانی را از دست داد.

۵. اوون هارگیریوز
این بازیکن خوش تکنیک آلمانی به دلیل مصدومیت‌های فراوان روز‌های بدی را در فوتبال خود گذراند. او در سال ۲۰۰۹ جراحی‌های زیادی را به علت شکستگی بر روی هر ۲ پای خود انجام داد و در سال ۲۰۱۰ به میادین بازگشت، اما بعد از تنها ۶ دقیقه باز هم مصدوم شد و بازگشت او کوتاه شد.

۶. جبرئیل سیسه
این مهاجم فرانسوی درسال ۲۰۰۴ به لیورپول پیوست. اما به علت مصدومیت‌های فراوان نتوانست در این تیم روز‌های خوبی را پشت سر بگذارد.او به علت شکستگی استخوان درشت نی و استخوان فیبولا روز‌های سختی را در این باشگاه گذراند.

۷. جک ویلشر
ویلشر با ۱۸ سال و ۲۲۲ روز جوان‌ترین بازیکنی است که برای تیم ملی انگلیس به میدان رفته است. اما ویلشر به علت مصدومیت نتوانست یک فصل را به طور کامل و بدون مصدومیت پشت سر بگذارد. او اکنون در تیم وستهام بازی می‌کند.

۸. عبد الحق نوری
نوری ۲۰ ساله در حین بازی تیم‌های آژاکس و وردربرمن دچار ایست قلبی شد و بیش از یک سال به کما رفت و بعد از آن دچار آسیب مغزی شد. او در سال ۲۰۱۸ کمی بهبود یافت و اکنون می‌تواند با استفاده از ابرو‌های خود با دیگران ارتباط برقرار کند.

۹. رونالدو
شاید رونالدوی برزیلی را بتوان کامل‌ترین مهاجم تمام ادوار فوتبال جهان دانست. او تا قبل از ۲۳ سالگی موفق شده بود که به ۲۰۰ گل زده برای تیم ملی و باشگاه خود برسد، اما رونالدو با تمام نبوغ خود به علت مصدومیت‌های فراوان نتوانست به آن چیزی که حق او در فوتبال بود دست پیدا کند.
برچسب ها: فوتبال جهان