به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ ساعت ۱۰:۱۹
کد مطلب : ۲۵۱۴۴۵

وقوع پس لرزه شدید در مناطق زلزله زده اندونزی

وقوع پس لرزه شدید در مناطق زلزله زده اندونزی
گروه حوادث: مقامات اندونزی با اعلام تداوم عملیات جستجو در مناطق زلزله زده این کشور از وقوع پس لرزه مهیب خبر دادند.به گزارش ایسنا، همزمان با تداوم عملیات جستجوی حادثه دیدگان زمین لرزه ۶.۲ ریشتری در اندونزی، امروز (شنبه) پس لرزه ای به قدرت پنج ریشتر جزیره سولاوسی را لرزاند.در پی وقوع زمین لرزه ۶.۲ ریشتری که روز گذشته منطقه سولاوسی را لرزاند تاکنون دستکم ۴۵ نفر جان خود را از دست داده و صدها نفر نیز مصدوم شده اند.
مرکز مدیریت بلایا در اندونزی اعلام کرد: گزارشی از خسارت و تلفات پس لرزه پنج ریشتری که یک روز پس از زمین لرزه اولیه رخ داد، منتشر نشده است.بنابر اعلام این مرکز، عملیات جستجو برای یافتن قربانیان و حادثه دیدگان که احتمال دارد در میان آوار گرفتار شده باشند، ادامه دارد.بیش از ۸۲۰ نفر در این حادثه مصدوم شده و حدود ۱۵ هزار نفر از ساکنان مناطق زلزله زده مجبور به ترک محل زندگی خود شده اند.به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، در سال ۲۰۱۸ نیز زلزله ای به بزرگی ۶.۲ ریشتر مناطقی از جزیره سولاوسی را لرزاند که با وقوع سونامی همراه بود و به کشته شدن هزاران نفر منجر شد.
برچسب ها: اندونزی زلزله
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *