به روز شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۴:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ ساعت ۱۱:۵۹
کد مطلب : ۲۵۲۰۳۱

به نیابت از ملت ایران دستمان روی ماشه است

به نیابت از ملت ایران دستمان روی ماشه است
گروه سیاسی:فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برگزاری رزمایش‌های اخیر برای دشمنان جمهوری اسلامی این پیام جدی و واقعی را داشت که در مقابل دشمنان همیشه آماده هستیم و دستان ما به نیابت از ملت عزیز ایران همیشه روی ماشه است.
سردار  حسین سلامی با اشاره به رزمایش پیامبر اعظم (ص) گفت: این گونه رزمایش‌ها بخش مهمی از سیاست بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران است که دشمنان این مملکت در محاسبات‌ یا برآوردهایشان نسبت به قدرت دفاعی کشور عزیز ایران دچار خطا در محاسبه نشوند و اراده ملت عزیز ایران را برای دفاع از همه دستاوردهای انقلاب باشکوه و دفاع از استقلال و تمامیت ارضی و اقتدار خودشان، کاملاً بدانند.
وی افزود: این رزمایش برای ملت عزیز ایران مایه آسایش، آرامش و امنیت و اعتماد به نفس بود و برای دشمنان جمهوری اسلامی هم این پیام جدی و واقعی را داشت که ما با هیچ کسی در موضوع دفاع از هویت و استقلال و عزت و شرف خود تعارف نداریم و در مقابل دشمنان همیشه آماده هستیم و دستان ما به نیابت از ملت عزیز ایران همیشه روی ماشه است. فرزندان انقلابی این ملت چه در مرزها و چه در قلب سرزمین و اعماق سرزمین‌های دوردست آمادگی دارند که از این ملت در همه شرایط دفاع کنند. البته ما از ملت عزیز ایران صمیمانه تشکر می کنیم و قدردان آنها هستیم و خود را فدایی آنها می دانیم که در سخت ترین لحظه های تاریخ صفحات زرینی از شجاعت ، صبر ، ایستادگی و ثبات قدم آفریدند و الهام‌بخش ما در حرکت‌های دفاعی شدند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما مطمئنیم که همه روندهای سیاسی و امنیتی همانطور که تا امروز به نفع ملت ایران رقم خورده از این به بعد هم همینگونه خواهد بود. ملت عزیز ایران و همه جهان امروز انحطاط و زوال و سردرگمی و درماندگی دشمنانی که به ظاهر بزرگ بودند را می‌بینند و در عین حال می‌بینند این ملت چقدر عزیز و مقتدر بر سر آرمان‌ها و اصول خود ایستاده است.