به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۲۵۲۴۹۴

پایان زیدان در رئال مادرید نزدیک است

پایان زیدان در رئال مادرید نزدیک است
گروه ورزشی: پس از حذف تحقیرآمیز رئال مادرید از کوپا دل ری با باخت برابر تیم دسته سومی آلکویانو، رونامه آ اس این شکست را یکی از شرم‌آورترین صفحات کتاب تاریخ رئال مادرید نامید.گی‌یم بالاگه، در مصاحبه با آ اس گفت: "نظر رئال مادرید بر این است که پس از پایان فصل تصمیم بگیرند. زیدان قبلا هم بارها توانسته از لبه پرتگاه بازگردد، حتی در این فصل، اما به نظر می رسد که تیم این بار با یک دیوار برخورد کرده!"باخت 2-1 برابر آلکویانو در وقت های اضافه و در حالی که این تیم گمنام ده دقیقه پایانی را ده نفره بازی می کرد، آخرین موردی است که به لیست نگرانی های رئال مادرید اضافه شد.بازگشت زیدان به رئال مادرید در فصل قبل، اولین قهرمانی این تیم در لالیگا پس از سه سال را برای لوس بلانکوس به ارمغان آورد. زیدان پیش از آن سه قهرمانی پیاپی در چمپیونزلیگ، یک قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام باشگاه های جهان و دو سوپرکاپ یوفا را نیز در اولین دوره حضور خود روی نیمکت این تیم، برای رئال به دست آورده بود.اما این فصل آنها 7 امتیاز با اتلتیکو مادرید صدرنشین، که یک بازی کمتر دارد،  فاصله دارند و در چمپیونزلیگ نیز چندان قدرتمند ظاهر نشده اند.بالاگه در ادامه افزود: " او اسطوره این باشگاه است و آنها صبر می کنند تا ببینند اوضاع چطور پیشرفت می کند. آنها نمی خواهند در تصمیم گیری شتاب کنند چرا که هیچ چیز قطعی نیست.اما یاس و ناامیدی فقط  به وجود آمده فقط به خاطر نتایج نیست، هر چند نتایج رئال هم خوب نبوده اند. آنها در خانه به کادیز و شاختار دونتسک باختند، 4-1 به والنسیا باختنند، در خانه بازی را به آلاوس واگذار کردند، به شاختار در خانه آنها باختند و در برابر اتلتیک بیلبائو در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا نیز شکست خوردند. حالا هم باخت به آلکویانو.

اینها نتایج بدی هستند اما ناامیدی و یاس در رئال مادرید بیش از اینهاست.دو موضوع هست که مقامات رئال را آزار داده است.آنها دیدند که زیدان در پایان 90 دقیقه در برابر آلکویانو به بازیکنان هیچ توصیه ای نکرد و دستورالعمل جدیدی نداد. نه در بین دو نیمه و نه در وقت های اضافه.این نداشتن دستورالعمل بازیکنان به طور کلی را تایید می کند، فوتبال آنها بیشتر بر اساس کیفیت بازیکنان است.مورد دیگر این است که شما تا مدتی می توانید با تکیه بر کیفیت و توانایی تونی کروس، کاسمیرو، لوکا مودریچ و کریم بنزما موفق شوید، اما برنامه این بود که رئال مادرید بازسازی شود و بازیکنان جوان به این تیم آورده شوند. بازیکنانی مثل دنی سبالوس، وینیسیوس جونیور، رودریگو، اشرف حکیمی، براهیم دیاز، سرخیو رگیلون، لوکا یوویچ و مارتین اودگارد... و زیدان اصلا این کار را انجام نداده است.
این بازیکنان یا نیمکت نشین اند، یا فروخته شده اند و یا خودشان می خواهند بروند.بازیکنانی مثل ماریانو دیاز، فدریکو والورده، آلوارو اودریوسولا و ادر میلیتائو هم هستند... بازیکنان جوانی که باید بیشتر در ترکیب 11 نفر اصلی زیدان باشند، اما باز هم به نظر می رسد که آنها این اواخر در بازی های کم اهمیت تر به کار گرفته می شوند. این باعث تاسف و ناامیدی است.
برچسب ها: فوتبال جهان