>> چگونه حساب کاربری خود در تلگرام را حذف کنیم؟ - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ ساعت ۱۰:۰۴
کد مطلب : ۲۵۲۷۷۲

چگونه حساب کاربری خود در تلگرام را حذف کنیم؟

چگونه حساب کاربری خود در تلگرام را حذف کنیم؟
گروه فناوری: اگرچه بسیاری از کاربران از وفاداری خود به واتس‌اپ به نفع تلگرام دست می کشند اما اپلیکیشنهای رقیب دیگری هم مانند سیگنال وجود دارد و ممکن است کاربران بخواهند حسابشان را در تلگرام حذف کرده و به پلتفرم پیام رسان دیگری کوچ کنند.به گزارش ایسنا، خوشبختانه فرآیند حذف حساب تلگرام کار راحتی است اما نمی تواند از اپلیکیشن انجام شود و باید از طریق مرورگر وب دنبال شود. حذف حساب تلگرام غیرقابل برگشت است و زمانی که حساب کاربری حذف شد، همه اطلاعات شما شامل پیامها، گروهها و تماسها پاک خواهند داشت. اعضای گروههایی که ایجاد کرده بودید همچنان می توانند بدون حضورتان به چت گروهی ادامه دهند اما پیامهایی که به آنها ارسال کرده بودید، برایشان می ماند.بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، پروسه حذف حساب تلگرام در پنج مرحله انجام می گیرد.
 
چگونه حساب تلگرام را از یک مرورگر وب حذف کنیم؟
۱- در یک مرورگر وب صفحه حذف اکانت یا مدیریت اپلیکیشن تلگرام را پیدا کنید.
۲- شماره تلفن خود شامل کد کشوری را وارد کرده و روی گزینه مرحله بعدی کلیک کنید.
۳- یک کد تایید از تلگرام در اپلیکیشن تلگرام در دستگاهتان دریافت خواهید کرد. این کد را وارد کرده و روی گزینه ورود به حساب کلیک کنید.
۴- روی گزینه حذف حساب من کلیک کنید. لزومی ندارد دلیل خروج از برنامه را عنوان کرد اما فضایی برای ارائه نظرات فراهم شده است.
۵- برای نهایی کردن حذف، روی گزینه حذف حساب من کلیک کنید.
باید به خاطر داشته باشید که در صورت تغییر نظر و تمایل به استفاده مجدد از تلگرام، تا چند روز نمی توانید حساب جدیدی در تلگرام ایجاد کنید. اگر حساب جدیدی در تلگرام ایجاد کنید به عنوان یک کاربر جدید و بدون سوابق مکالمات قبلی، ثبت نام می شوید.
برچسب ها: تلگرام