به روز شده در ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب : ۲۵۲۹۶۲

واکسن کرونا اول برای مردم بعد برای بازیکنان

واکسن کرونا اول برای مردم بعد برای بازیکنان
گروه ورزشی: سرمربی تاتنهام می‌گوید بازیکنان لیگ برتری نباید در اولویت دریافت واکسن کرونا باشند.ژوزه مورینیو گفته است که مخالف هرگونه تصمیم برای تزریق واکسن COVID-۱۹ به بازیکنان لیگ برتر قبل از عموم مردم خواهد بود.لیگ برتر به دلیل شیوع COVID-۱۹ با اختلال روبه‌رو شده است و تعدادی از مسابقات به تعویق افتاده است. 
مورینیو در یک کنفرانس خبری گفت: "من موافق واکسینه شدن بازیکنان زودتر از مردم نیستم. شاید بحث برانگیز باشد، شاید مردم با من مخالف باشند اما من این کار را نمی‌کنم. افراد جامعه بیش‌تر از بازیکنان در معرض خطر هستند. من احساس می‌کنم که هر روز افراد کادر درمان و  کارگران بهداشتی و افراد مسن باید در اولویت باشند. اما این فقط احساس من است.تیم اسپرز روز دوشنبه در چارچوب دور چهارم جام حذفی به دیدار وایکوم می‌رود.
شاگردان مورینیو در دور قبل بر مارین غلبه کردند و سرمربی اسپرز اظهار کرد که انتظار یک دیدار سخت در وایکامب را دارد.او افزود: تفاوت لیگ برتر و تیم‌های لیگ دسته یک چیزی نیست که دهه‌های قبل دیده بودیم. لیگ دسته یک انگلیس خیلی بهتر از بسیاری از لیگ‌های برتر کشورهای دیگر است، بنابراین من به وایکوم به عنوان تیمی نگاه نمی‌کنم که قصد دارد غول را بکشد، آن‌ها حرفه‌ای هستند. من تفاوت زیادی احساس نمی‌کنم  من به آن‌ها به عنوان یک تیم کوچک نگاه نمی‌کنم، آن‌ها  کاملاً حرفه‌ای هستند.
برچسب ها: ژوزه مورینیو
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *